Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Роменський міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду
30.03.2011

29.03.2011 міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду. До порядку денного було внесено такі питання:
1. Про стан виконання розпорядження міського голови від 25.03.2010 № 61 «Про затвердження системи енергоменеджменту». 

2. Про виконання делегованих повноважень, передбачених п. 3 ч. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Про сприяння створенню і реєстрації об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Начальник головного управління міського господарства Кочерга М.Г. поінформував, що енергоменеджер постійно здійснює моніторинг споживання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери, яким доведено ліміти на споживання енергоносіїв. 

Кочерга М.Г. зазначив, що приладами обліку природного газу і електричної енергії заклади бюджетної сфери забезпечені повністю, а приладами обліку тепла і води – недостатньо у зв’язку з відсутністю коштів (особливо це стосується споживачів теплової енергії і питної води по Роменській центральній районній лікарні). 

Заплановані заходи щодо впровадження енергозберігаючих технологій з року в рік не виконуються через відсутність коштів.
Аналіз використання паливно-енергетичних ресурсів за останні 2 місяці свідчить, що в цьому році установам бюджетної сфери буде проблематично дотриматися ліміту по теплопостачанню. 

З метою отримання державних коштів на виконання запланованих заходів щодо енергозбереження в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України погоджено оптимізовану схему теплопостачання міста і затверджено міською радою Програму підвищення енергоефективності м. Ромни на 2011-2015 роки. 

Начальник головного управління міського господарства Кочерга М.Г. також поінформував, що відповідно до міської програми реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 10.11.2009, заплановано створити 180 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 

На сьогодні в місті працюють 23 ОСББ, 5 – на стадії створення. Це низький показник для міста, проте найкращий в області. Кочерга М.Г. назвав такі основні причини, що уповільнюють процес створення ОСББ: 

1. Незабезпечення власником будинку його першого капітального ремонту перед створенням ОСББ, як це передбачено законодавством. Проте слід відмітити, що об’єднанням по вул. Соборній, 2, вул. Маяковського, 88, бульв. Шевченка, 21 таку допомогу було надано. 

2. Відсутність ініціаторів створення ОСББ і небажання мешканців брати на себе відповідальність за утримання будинку. 

3. Протиріччя в законодавчій базі. 

4. Економічно-фінансова нестабільність, яка не дає можливості забезпечення кредитування відповідних ремонтних робіт. Головне управління міського господарства регулярно пропагує питання створення ОСББ, а також надає організаційну допомогу керівництву по утриманню будинків, де функціонують такі об’єднання. 

Міський голова Калашник М.К. підкреслив, що і заходи щодо енергозбереження, і процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків знаходяться на особливому контролі міської влади. Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, поінформували про актуальні питання роботи. 


Березовецька Н.М., 
начальник загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa