Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Апаратна нарада
05.04.2011

05.04.2011 міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду. Особливу увагу було приділено розгляду питання «Про стан виконання розпоряджень міського голови від 15.07.2010 № 145 «Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України» і від 30.08.2010 № 177 «Про невідкладні заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати».

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. поінформував, що в І кварталі цього року на засіданнях комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було заслухано 12 звітів керівників підприємств-боржників.

Управління праці і соціального захисту населення щомісяця надає Роменській міжрайонній прокуратурі та Державному інспектору праці інформацію про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста.За оперативними даними, станом на 01.04.2011 заборгованість з виплати заробітної плати по м. Ромни склала 309,5 тис. грн., в т.ч. по ВАТ «Роменський завод АТС» – 180,0 тис. грн., по Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 – 129,5 тис. грн. На економічно активних підприємствах міста заборгованість відсутня.

Арбітражний керуючий ВАТ «Роменський завод АТС» Ховрін Ю.А. узяв зобов’язання погасити заборгованість до 01.06.2011. З метою погашення заборгованості у Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 надіслано відповідні листи голові правління ВАТ «Харківшляхбуд», прокурору Дзержинського району м. Харкова, Роменському міжрайонному прокурору.

Для забезпечення дотримання трудового законодавства в частині легального використання найманої праці робочою групою з питань зайнятості населення у І кварталі 2011 року здійснено 13 рейдів, під час яких обстежено 62 об’єктів підприємницької діяльності, перевірено діяльність 72 приватних підприємців; зафіксовано 20 випадків використання найманої праці без оформлення трудових відносин, виявлено 24 нелегальних найманих працівників; у результаті проведеної роботи з 10 працівниками оформлено трудові відносини.

З метою контролю за дотриманням роботодавцями державних мінімальних гарантій у І кварталі 2011 року здійснено перевірки щодо дотримання трудового законодавства на 13 підприємствах та 4 суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами; за результатами перевірок внесено роботодавцям 53 пропозиції та рекомендації щодо усунення виявлених порушень, з яких на сьогодні усунено 46.

В.о. начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ромни Скиба Г.С. поінформувала, що за І квартал 2011 року план власних надходжень до Пенсійного фонду України виконано на 93,8%, загальна кількість боржників порівняно з початком року зменшилася на 11.

З метою стягнення боргу до Пенсійного фонду України управлінням подано 70 позовних заяв до окружних адміністративних судів України на суму боргу 819,6 тис. грн.

У зв’язку з виконанням знято з контролю розпорядження міського голови від 25.10.2010 № 222 «Про затвердження комісії для проведення обстеження сімей міста». З початку опалювального періоду 2010-2011 років 150 сімей, які було обстежено комісією, отримали житлову субсидію.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, поінформували про актуальні питання роботи.

Кочерга М.Г., начальник головного управління міського господарства наголосив, що відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2011 № 53 квітень і травень оголошено місячниками по санітарному очищенню і благоустрою міста, а 08, 14, 21, 28 квітня та 05 травня – міськими весняними толоками по приведенню території міста, підприємств, організацій, установ, кладовищ, інших місць загального користування в належний санітарний стан і виконання заходів щодо благоустрою; кожний четвер залишається єдиним санітарним днем у місті.

Березовецька Н.М., начальник загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa