Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Нове покоління обирає здорове майбутнє
08.04.2011

Наше життя стрімке, цікаве та в ньому існує те, що люди цінять найбільше, бо його не можна придбати за гроші – це наше здоров’я. «Нове покоління обирає здорове майбутнє» - саме під таким девізом пройшла акція до Всесвітнього Дня здоров’я організована Роменським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.06 квітня 2011 року центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінально-виконавчою інспекцією проведено заняття для неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на тему: «Твоє здоров’я в твоїх руках», з метою активізації формування позитивної мотивації здорового способу життя, усвідомлення важливості розумного ставлення до свого здоров'я, узагальнення уявлення про шкідливий вплив алкоголю та наркотиків на організм людини.

07 квітня 2011 року акція продовжилася в ЗОШ-інтернат ім. О.А. Деревської. Надзвичайно корисним, цікавим та веселим було тренінгове заняття для учнів старших класів, яке включало в себе як розважальні так і інтелектуальні завдання. Діти показали свої знання та вміння щодо збереження свого здоров’я, швидко та правильно давали відповіді на поставлені запитання, вміло та спритно відрізняли корисні звички від шкідливих.Під час акції серед учасників розповсюджувались інформаційні листівки щодо здорового способу життя.

Проведення даної акції підтвердило, що тема здоров’я є не тільки цікавою, але й актуальною для дітей та молоді, хоча вимагає певного часу аби знання стали усвідомленими навичками.

Ірина Гальченко,
головний спеціаліст Роменського міського центру
соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa