Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Роменський міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду
12.04.2011

12.04.2011 міський голова Калашник М.К. провів апаратну нараду. Особливу увагу було приділено розгляду питання «Про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за І квартал 2011 року», на нараді заслухано інформацію «Про стан виконання розпорядження міського голови від 09.02.2011 № 26 «Про затвердження плану заходів щодо посилення соціального захисту колишніх політичних в’язнів і репресованих та членів їх сімей на 2011 рік в м. Ромни» 

Начальник загального відділу Березовецька Н.М. навела статистичні дані й основні тенденції щодо роботи зі зверненнями громадян у І кварталі. Надійшло 389 звернень (за аналогічний період минулого року – 275), з них: 297 письмових (у 2010 році – 243), 92 з особистого прийому громадян міським головою (у 2010 році – 32), 33 колективних звернення (у 2010 році – 27). Від інвалідів війни надійшло 5 звернень (за аналогічний період минулого року – 4). З органів влади вищого рівня надійшло 20 звернень (у 2010 році – 22). 

Громадянами у зверненнях порушено 408 питань, з них найбільше: з питань комунального господарства – 145 (за аналогічний період минулого року – 81); із житлових питань – 68 (у 2010 році – 51); із земельних питань – 48 (у 2010 році – 45); з питань соціального захисту – 45 (у 2010 році – 38).
З питань комунального господарства позитивно вирішено 12% від усіх заяв, які надійшли з даного питання; на інші надано роз’яснення про порядок вирішення порушених питань згідно з чинним законодавством. Питання, які з об’єктивних причин неможливо вирішити оперативно, залишено на контролі до остаточного вирішення. 

Із житлових питань вирішено позитивно 30% від усіх заяв, які надійшли з даного питання. З початку року до виконкому міської ради надійшло 13 звернень від мешканців гуртожитку по вул. Сумська, 1 Г щодо видачі ордерів, необхідних для приватизації кімнат. На них надано роз’яснення щодо порядку вирішення питання згідно з чинним законодавством. 

Значну кількість становлять звернення від громадян, які не перебувають на квартирному обліку або вимагають поліпшення житлових умов, не зважаючи на номер у квартирній черзі і на відсутність вільного житла; всім надано відповідні роз’яснення. 

З питань соціального захисту населення вирішено позитивно 56% від усіх заяв, які надійшли з даного питання. На інші звернення надані роз’яснення та рекомендації про порядок вирішення порушених питань. Із питань земельних відносин позитивно вирішено 6,25% від усіх заяв, які надійшли з даного питання; на інші надано роз’яснення згідно з чинним законодавством. 

Майже 27% звернень, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, вирішено на користь заявників. Цей показник зумовлено багатьма об’єктивними причинами, найголовнішою з яких є досить обмежені можливості міського бюджету. Проте триває робота щодо недопущення формальних відповідей заявникам й упередження повторних звернень. 

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. поінформував, що в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, що мають право на пільги відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», внесено 5 осіб. Вони користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, одержали комплексний медичний огляд. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, поінформували про актуальні питання роботи.
Кочерга М.Г., начальник головного управління міського господарства наголосив на необхідності залучення до участі в міських весняних толоках по благоустрою й санітарному очищенню міста депутатів міської ради, обраних за мажоритарними виборчими округами, голів квартальних комітетів, активізувати населення. 


Березовецька Н.М., начальник загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa