Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Волонтерство в соціальній роботі
28.04.2011

Одним із провідних напрямків соціальної роботи є залучення молоді до вирішення різноманітних соціальних проблем спільноти на засадах волонтерства. «Люди – основний ресурс волонтерства», - саме під такою назвою відбувся семінар-тренінг для організаторів волонтерської діяльності в навчальних закладах міста, державних та громадських організаціях. 


«Серед ресурсів волонтерського руху перш за все можна виокремити людські ресурси, оскільки волонтерами є люди, які на засадах добровільності беруть участь в роботі державних та громадських організацій», зазначив у своєму зверненні до учасників семінару заступник міського голови Дудко В.Г.
Під час семінару розглянуто основні принципи волонтерства, питання напрямків волонтерської діяльності, обговорено обов’язки волонтерів та організацій, які їх залучають. 


Новиною для учасників семінару було ознайомлення з Законом України «Про волонтерську діяльність», ухвалений Верховною Радою України 19 квітня 2011 року, який на даний момент подано на підпис Президенту України. 


Цього ж дня відбувся тренінг для молоді, яка активно бере участь у волонтерській діяльності на тему: «Волонтерство, як ресурс соціальної роботи».
Навчання волонтерів проводилось в інтерактивній, тренінговій формі, що дозволило учасникам ознайомитися з особливостями організації роботи волонтерів в центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, напрацювати практичні навички щодо організації та проведення різноманітних акцій та заходів щодо популяризації волонтерського руху, а також знайти однодумців і партнерів для започаткування спільних проектів. 


Дані тренінги проведені 27.04.2011 р. в залі засідань міськвиконкому Роменським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках реалізації міської програми розвитку та підтримки волонтерського руху. 


Валентина Жогло,
директор Роменського міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa