Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Учитись жити по закону, поважати закон та виконувати його людина повинна з дитинства
05.05.2011

Роменська міська координаційно-методична рада з правової освіти населення повідомляє, що згідно плану роботи Роменської міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення та розпорядження міського голови № 71 від 14.04.2011 року «Про проведення Тижня правових знань в місті Ромни», у період з 18 по 23 квітня 2011 року серед учнівської та студентської молоді міста, на підприємствах, в установах, організаціях проведено Тиждень правових знань на тему: «Учитись жити по закону, поважати закон та виконувати його людина повинна з дитинства». 

Так, на базі загальноосвітніх шкіл міста в рамках Тижня правової освіти проведено брейн-ринги, тематичні бесіди, рольові ігри, вікторини. Разом з тим організовано зустрічі учнів із працівниками правоохоронних органів, суду. 

До відповідної роботи з населенням долучилися працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Ними проведено юридичне консультування сімей, які є кандидатами на створення прийомної сім’ї та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Даним видом послуг охоплено 8 осіб, яким надано 12 послуг. 

Службою у справах дітей виконавчого комітету Роменської міської ради в рамках Тижня правових знань проведено зустріч з учнями ЗОШ № 3, під час якої начальник служби у справах дітей, Панченко Н.В., провела інформаційно роботу серед відповідної категорії дітей, роз’яснивши права та обов’язки за вчинення злочинів та скоєння правопорушень. 

28 квітня 2011 року відбувся семінар на тему: «Учитись жити по закону, поважати закон та виконувати його людина повинна з дитинства». Учасниками заходу стали вчителі, викладачі історії та права навчальних закладів міста. Під час семінару адвокат Яковець Євгеній Олександрович надав інформацію щодо прав неповнолітніх. 

Відділом у справах сім’ї та молоді під час проведення Тижня правових знань здійснено прийом 16 батьків багатодітних сімей, яким надано роз’яснення щодо оформлення документів на отримання посвідчень батьків багатодітних сімей та дітей із багатодітних сімей, проінформовано про пільги, передбачені законодавством. 

20 квітня відбувся семінар на тему: «Юридичні аспекти захисту прав споживачів». Організатори заходу – управління економічного розвитку міської ради.
За період з 18 по 23 квітня 2011 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення прийнято 86 відвідувачів, які отримали правову інформацію з будь – яких питань щодо роз’яснення законодавства з праці, соціального забезпечення та захисту. Спеціалістами відділу з контролю за правильністю призначення і виплати пенсії та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями та засобами масової інформації проводились зустрічі, бесіди у трудових колективах підприємств, установ та організацій міста на тему: «Реформування пенсійної системи. Застосування Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», «Призначення соціальної допомоги при народженні дитини». 

Крім того, слід зазначити, що в рамках Тижня права відповідні юридичні навчання були проведені з посадовцями, зокрема, особлива увага приділена положенням Закону України «Про звернення громадян», розглянуто зміни та доповнення до діючих нормативно – правових актів. 


Начальник юридичного відділу 
Клименко Н.В.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa