Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пріоритети розвитку добровільного медичного страхування в місті
17.05.2011

О 10.00 год. у залі засідань міськвиконкому з представниками місцевих засобів масової інформації проведено прес-конференцію на тему: «Розвиток добровільного медичного страхування в місті».Запрошені учасники: Дудко В.Г. – заступник міського голови з гуманітарних питань; Капшук О. Г. – член дорадчої ради Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, директор страхової компанії; Ситенко В. М. – Віце-Президент Всеукраїнської громадської організації «Конгрес з безпеки медицини»; Щастний І. Ф. – член робочої групи обласної державної адміністрації з питань розвитку добровільного медичного страхування в Сумській області; Гунькова В. В. – головний лікар ЦРЛ.Учасниками прес-конференції зазначено, що добровільне медичне страхування покликане покращити медичну допомогу, яка надається медичними закладами застрахованим особам. По суті, медичне страхування відіграє досить важливу соціальну функцію – застрахована особа отримує більш якісну та ефективну медичну допомогу при мінімізованих витратах зі свого боку.

Отже, за переконаннями страхових компаній, добровільне медичне страхування - це гарантовано якісне і своєчасне медичне обслуговування, доступне всім соціальним групам населення. Ця практика вже давно застосовується у більш розвинених країнах і починає набирати обертів в Україні. Це нова сходинка на шляху до поліпшення умов лікування населення і матеріальної бази медичних закладів.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa