Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 24 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Інформує управління статистики у Роменському районі
18.05.2011

Стан виплати заробітної плати по м. Ромни

Станом на 1 травня 2011р. сума невиплаченої заробітної плати по м.Ромни становила 367,0 тис.грн., з них всю суму заборгували своїм працівникам підприємства–банкрути.
В структурі невиплаченої заробітної плати в цілому по області м.Ромни складає 0,9%.

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ ОБЛАСТІ У КВІТНІ 2011 РОКУ

У квітні 2011р. індекс споживчих цін по області склав 101,1%, по Україні – 101,3%.
На споживчому ринку області у квітні 2011р. порівняно з березнем п.р. індекс цін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 101,1%.

Серед продуктів харчування на 5,8% та 3,4% подорожчали овочі та фрукти відповідно. На 1,9% зросли ціни на інші продукти харчування за рахунок здорожчання соусу і приправ (на 2,3%). На 1,7% підвищились ціни на цукор, джем, мед, шоколад та кондитерські вироби, на 1,6% – хліб і хлібопродукти, на 0,7% – рибу та продукти з риби, на 0,6% – м'ясо та м’ясопродукти. У квітні ціни на олію та жири знизились на 1,1%, молоко, сир та яйця – на 0,8%. 

Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби зросли на 0,7%. При цьому алкогольні напої подорожчали на 0,9%, тютюнові вироби – на 0,5%.
Ціни (тарифи) на транспорт в цілому зросли на 3,1%, що було зумовлене підвищенням цін на паливо та мастила на 4,8%. На 2,6% став дорожчим проїзд у автодорожньому пасажирському транспорті. 

На 1,5% зросли ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, зокрема, вартість електроенергії підвищилась на 15,1%, товарів та послуг по утриманню та ремонту житла – на 0,2%.
У сфері охорони здоров’я ціни підвищились на 1,0%. Зокрема фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання зросли в ціні на 1,1%, вартість амбулаторних послуг збільшилась на 1,0%.
Протягом квітня п.р. одяг і взуття та ціни (тарифи) у сфері зв’язку стали дешевшими на 0,1%.

ОПЛАТА ПРАЦІ ШТАТНИХ ПРАЦІВНИКІВ М.РОМНИ

За січень–березень 2011р. по м.Ромни нараховано в середньому штатному працівнику 1758грн., що складає 89,6% середнього рівня по області.
Середній розмір оплати праці у січні–березні 2011р. в усіх містах області перевищував прожитковий мінімум для працездатної особи, але лише у чотирьох із них заробітна плата була більша середнього показника по області (1963 грн.): у Охтирці – 2385грн., Сумах – 2292грн., Конотопі – 2192грн., Тростянецькому районі – 2100грн.Управління статистики у Роменському районі

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa