Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме
24.05.2011

Сучасна молодь вступає в життя в епоху негативних наслідків науково-технічної революції. Людству загрожує загибель, якщо воно не змінить своє ставлення до природи. Настав час керуватися правилами іншого гуманізму – екологічного. Це добре розуміють педагоги Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Колектив учителів та учнів школи активно працює на ниві захисту й збереження навколишнього середовища. Вони не лише словами, а й ділом доводять, що потрібно не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не «царем природи», а її невіддільною часткою.У навчальному закладі на високому рівні організована робота по екологічному вихованню; проводяться тематичні природоохоронні акції та конкурси, наприклад, «Чиста Україна – чиста Земля», «Оптимізація озеленення навчальних закладів». Учні школи щорічно беруть участь в обласному форумі «Рух за охорону природи».
Та найбільшим досягненням екологічного колективу школи стала участь та перемога у X Всеукраїнському оглядовому конкурсі колективів екологічної просвіти, що нещодавно проходив у м. Біла Церква Київської області, де агітбригада Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 «Є контакт» представляла Сумську область і стала переможцем, отримавши диплом ІІ ступеня та цінні призи. Це дуже почесно й свідчить про належний рівень підготовки команди з Ромен. 

Хотілося б, щоб молоді люди, яким відкрило двері ХХІ століття, пам’ятали слова римського мислителя Сенеки, сказані ще в І ст. н. е.: «Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме».


Начальник відділу освіти 
З.Г.Горбик

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa