Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 10 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про проведення семінару-наради з питань охорони праці
26.05.2011

З метою обміну досвіду та поглиблення знань з питань охорони праці, 25 травня на базі Роменського управління по експлуатації газового господарства відбувся семінар-нарада з відповідальними за охорону праці на підприємствах міста.

Управління по експлуатації газового господарства є неодноразовим переможцем щорічного огляду-конкурсу з охорони праці.

Відкрив семінар-нараду та ознайомив з порядком денним начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М.

Серед основних питань, що обговорювалися на семінарі, підведено підсумки проведення місячника з охорони праці, аналіз виробничого травматизму на підприємствах міста. Доповідали головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Жмурко В.П., заступник начальника відділення ВД ФСНФ в м. Ромни Коломієць Ю.М. та експерт відділення ВД ФСНФ в м. Ромни Кушніренко В.В.

Головний інженер Роменського управління по експлуатації газового господарства Дем’янченко В.А. ознайомив присутніх з історією підприємства.

Інженер з охорони праці підприємства Тарасенко П.П. проінформував про роботу з охорони праці у Роменському управлінні по експлуатації газового господарства.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з організацією охорони праці на конкретних виробничих дільницях, зокрема, у транспортному підрозділі.

Робота з охорони праці потребує знань та досвіду. Тому співробітництво з охорони праці, вивчення позитивного досвіду є одними із факторів поліпшення умов і безпеки праці на підприємствах.

Начальник управління Я.М. Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa