Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 23 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У Ромнах секретар міської ради Цецюр М.С. провів апаратну нараду
15.06.2011

14.06.2011 секретар міської ради Цецюр М.С. провів апаратну нараду, на якій було розглянуто такі питання: про стан виконання розпоряджень міського голови від 19.05.2006 № 87«Про міську комісію з реалізації міської програми “Питна вода України” на 2006-2020 роки» і від 12.12.2007 № 322 «Про затвердження міських заходів на 2008-2011 роки "Ромни – територія повноцінного життя»; про виконання делегованих повноважень, передбачених п. 2 ч. б) ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

Заступник міського голови Жарий А.Г. назвав найважливіші заходи щодо виконання міської програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки», затвердженої рішенням тридцять першої сесії міської ради четвертого скликання від 02.12.2005, зокрема: побудовано 30,5 км водопровідних мереж у приватному секторі; у 2010 році проведено реконструкцію напірного колектору від КНС-1 до вул. Горького довжиною 160 погон. м.; у 2009 році Харківською геологорозвідувальною експедицією пробурено нову свердловину, будівництво якої планується закінчити в 2011 році; мешканцями будинків приватного сектору та власниками квартир в багатоквартирних будинках встановлено близько 4100 приладів обліку води; на Процівському водозаборі розпочато будівництво станції знезалізнення питної води; розпочато будівництво КНС-3 (вул. Силенка); відремонтовано огорожі санітарних зон навколо всіх свердловин Процівського водозабору; з метою зменшення гідроударів всередині водопровідних мереж на Процівському водозаборі за державні кошти установлено перетворювач частоти обертів електродвигунів; придбано й установлено замість хлораторних установок гідролізну установку знезараження питної та стічної вод; на 01.06.2011 встановлено 10701 поквартирних лічильників; послугами водопостачання охоплено 13 630 тис. абонентів (56% від загальної кількості мешканців міста); завдяки участі у проекті TASIC місто отримано технічну допомогу на суму 601,1 тис. євро, в т.ч.: 9 одиниць спецтехніки, 1000 погон. м водопровідних труб, лабораторне обладнання, електрокабелі, систему SCADA тощо.

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. зазначив, що з метою створення умов для безперешкодного доступу інвалідів до місць громадського призначення та об’єктів соціальної інфраструктури інспекцією ДАБК здійснюються перевірки виконання будівельних робіт на відповідність архітектурним та технічним вимогам. На сьогодні в місті збудовано пандуси до будинків, де проживають інваліди 4 інваліди, а також до будівель міськвиконкому, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, залізничного вокзалу, автостанції м. Ромни, пошти, продовольчих та господарських магазинів, магазину «Оптика», аптек, поліклініки, банків, ЦЕЗ № 4 ВАТ «Укртелеком», тощо; облаштовано з’їзди на пішохідних переходах вулиць Соборна - Коржівська, бул. Шевченка - бул. Свободи - бул. Московський; облаштовано спеціальні місця для паркування автотранспорту, що перевозять інвалідів.
У місті діє «комітет забезпечення доступності», який щороку до 01 лютого визначає перелік об’єктів, які підлягають першочерговому облаштуванню для людей з обмеженими фізичними можливостями. 

У більшості бюджетних організацій працюють інваліди. Протягом 2011 року на базі Роменського міськрайонного центру зайнятості було проведено 20 семінарів з представниками підприємств, організацій, установ, на яких було порушено питання щодо працевлаштування інвалідів та забезпечення гідної оплати їх праці. На 01.06.2011 на обліку в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів знаходяться 75 дітей-інвалідів віком від 2 до 18 років; реабілітаційний курс пройшли 47 дітей-інвалідів. Протягом звітного періоду центром було проведено 12 культурно-масових заходів для дітей-інвалідів. У приміщенні Роменського центру зайнятості створено „Куточок для інвалідів”. Видано „Каталог соціальних послуг м. Ромни». Також Яковенко О.Ф. доповів про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення житлових і матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни і праці, громадян реабілітованих як жертви політичних репресій. 

На 01.06. 2011 в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги, зареєстровано 2876 ветеранів війни, 6633 ветеранів праці та 5 громадян, реабілітованих як жертви політичних репресій. За 5 місяців цього року зазначеним категоріям пільговиків надано пільги на житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та інші. Протягом 2011 року в санаторіях Міністерства праці та соціальної політики України оздоровлено 9 пільговиків. За 5 місяців 2011 року інвалідам видано 19 засобів для пересування та реабілітації. Компенсацію за бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобіля та на транспортне обслуговування отримав 101 пільговик на суму 8880,39 грн. 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2011 року № 341 «Про розміри разової допомоги, що виплачується у 2011 році відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2011 році виплачено щорічну допомогу до 5 Травня 2525 особам на суму 714070 грн. За рахунок коштів обласного бюджету здійснено поховання 26 учасників бойових дій і інвалідів війни на суму 22,9 тис. грн. На квартирному обліку у виконавчому комітеті перебуває 13 інвалідів Великої Вітчизняної війни і 14 осіб прирівняних до інвалідів війни, в т.ч. 2 інваліди 1 групи. У 2010 році для інвалідів війни 1 групи за кошти державного бюджету було придбано 4 квартири, які одержали всі інваліди війни 1 групи, які на той час перебували на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради.


Березовецька Н.М., 
начальник загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa