Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
УВАГА! Всеукраїнський конкурс «100 кращих товарів Сумщини»
23.06.2011

Відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2001 р. № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості» проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, організації або установи міста з представленням нових видів продукції (товарів, робіт, послуг) з використанням інноваційних та нанотехнологій, систем управління. Організація та методичне забезпечення регіонального етапу конкурсу покладено на Державне підприємство «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті міста в рубриці «Економіка міста» підрозділ «Підприємництво», повний пакет документів учасника конкурсу можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м. Суми, вул.. Харківська 101 (тел.. 33-44-62, 33-35-97, факс 33-33-78) (к. 707) або на сайті www.gcsms.com.ua.

Заявки на участь в конкурсі необхідно подати до ДП «Сумистандартметрологія» до 1 липня 2011 року.

Зацікавлених суб’єктів господарювання просимо звертатися за додатковою інформацією до управління економічного розвитку Роменської міської ради (вул.. Шевченка,2, кабінет № 13, телефон 2-15-83 відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку).

Управління економічного розвитку
Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa