Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Інформація Головного управління статистики у Сумській області
23.06.2011

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ ПО М. РОМНИ У ТРАВНІ 2011 РОКУ

У травні 2011р. від споживачів житлово-комунальних послуг м. Ромни надійшло включаючи погашення боргів попередніх років 2772,2 тис. грн. (у 2,3 рази більше нарахованих за цей період сум). Середньообласний показник рівня сплати заборгованості у 2,1 рази більше.

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги (без заборгованості підприємствам-банкрутам) на кінець травня склала 3682,5 тис. грн.

Найбільше заборгувало населення по м. Ромни за квартирну плату 1419,4 тис. грн. (38,5%) та опалення 1367,9 (37,1%) нарахованих сум.

ПРО РОБОТУ АВТОТРАНСПОРТУ М. РОМНИ У СІЧНІ–ТРАВНІ 2011 РОКУ

Автомобільним транспортом м. Ромни, включаючи транспорт підприємців-фізичних осіб, за січень – травень 2011р. доставлено замовникам 42,3 тис. тон вантажів, що у 1,7 раза більше відповідного періоду 2010р.

У січні – травні 2011р. пасажирським транспортом скористалося 1696,1 тис. пасажирів міста, що на 13,6% менше відповідного періоду 2010р.

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ ВІД ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ

Як повідомляє Головне управління статистики у Сумській області сьогодні на ринку транспортних послуг Сумщини працюють 669 фізичних осіб-підприємців, які згідно отриманих ліцензій здійснюють вантажоперевезення та 546 фізичних осіб-підприємців, що за угодами з місцевими адміністраціями виконують маршрутні пасажироперевезення.

За січень-травень 2011 року фізичними особами-підприємцями доставлено замовникам 493,4 тис. тонн вантажів, що у 1,5 раза перевищує обсяги відповідного періоду минулого року. Слід відмітити, що третину загального обсягу вантажних перевезень було виконано підприємцями обласного центру, 10,3% – підприємцями м. Шостка та 7,1% – м. Охтирка. Кількість рухомого складу, що використовується для комерційних перевезень, збільшилась до відповідного періоду минулого року на 8,7% і склала 938 одиниць вантажного автотранспорту.

Послугами пасажирського автотранспорту фізичних осіб-підприємців Сумщини за цей період скористалися 31290,5 тис. пасажирів. Найбільший обсяг пасажироперевезень виконано в обласному центрі та містах обласного підпорядкування – відповідно 62,0% та 25,4% загального обсягу. На маршрутах Сумщини приватні підприємці використовують 1236 маршрутних автобусів, у тому числі 551 «маршрутка» працює у м. Суми, 218 – у містах Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Шостка, 232 – на приміському сполученні та 235 автобусів – на міжміському.


© Управління статистики у Роменському районі, 2011

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa