Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У Ромнах відбулося засідання Координаційної ради
05.07.2011

Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На засіданні учасники Координаційної ради обговорили питання роботи дозвільного офісу з видачі документів дозвільного характеру, заслухали інформацію заступника начальника управління економічного розвитку Головко Т.І. про стан виконання Програми підтримки малого підприємництва в м. Ромни на 2011-2012 роки та про проведення і умови міського конкурсу бізнес-планів відповідно до розпорядження міського голови від 24.06.2011 № 124, а також про участь суб’єктів малого підприємництва міста в регіональному конкурсі якості продукції «100 кращих товарів Сумщини», що проходить в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу якості. 


Присутні ознайомлені з розпорядженням голови Сумської обласної держадміністрації від 20.06.2011 № 434 «Про розвиток малого та середнього бізнесу в області відповідно до Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015», згідно якого будуть проводитись щоквартальні зустрічі міської влади з представниками малого підприємництва та виїзні зустрічі обласного керівництва з радами підприємців та громадськими організаціями підприємців на місцях. 

Також обговорено питання організації святкових заходів до Дня підприємця. Представникам малого підприємництва запропоновано надавати пропозиції щодо відзначення кращих підприємців міста до Дня підприємця. 

За результатами засідання прийнято рішення провести чергове засідання Координаційної ради у серпні місяці, на яке запросити керівників управління Держкомзему в місті Ромни та відділу архітектури та містобудування для обговорення питання порядку та термінів оформлення цими структурами документів дозвільного характеру на провадження підприємницької діяльності. 


Управління економічного розвитку Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa