Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 19 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Увага , “гаряча лінія”!
14.07.2011

27 липня 2011р. з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв”язку “гаряча лінія” з завідувачем сектору ведення та захисту податкової звітності відділу інформатзації процесів оподаткування Роменської МДПІ на тему “Подання звітності в електронному вигляді» за телефоном 5-13-55. 

28 липня 2011р. з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв”язку “гаряча лінія” з начальником відділу адмініструвананя ПДВ Роменської МДПІ Харченко Надією Іванівною на тему “Податок на додану вартість ” за телефоном 5-31-14.

Закінчився термін дії застосування штрафних санкцій – 1 гривня.

Роменська МДПІ застерігає громадян від неправомірних дій в зв”язку з тим, що з 1 липня 2011 закінчився термін дії пункту 7 підрозділу 10 Інших перехідних положень Податкового кодексу України, а саме: штрафних санкцій в розмірі не більше 1 гривні, які були встановлені з 1 січня по 30 червня 2011 року. 

З 1 липня до платників податків будуть застосовуватися норми Глави 11 Податкового кодексу «Відповідальність» згідно яких будуть застосовуватися штрафні санкції у розмірі від 85 грн. до 1020 грн. за порушення податкового законодавства. Отже, з 1 липня 2011 року вступає в дію ст. 119 Податкового кодексу України, згідно з якою за неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, передбаченого цим Кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень. 

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень. 

Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку  тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення,  тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень. 

Також звертаємо увагу, що відповідно до п.70.7 ст. 70. Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (зміна прозвища, імені, по батькові, дати народження, місця проживання тощо). Такі зміни подаються протягом місяця з дня їх виникнення шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом державної податкової служби.
Шановні платники податків! Будьте пильні та уважні під час заповнення податкової звітності.


В. Юрченко, сектор МРР та звернень
громадян Роменської МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa