Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 25 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Громадські слухання
03.08.2011

У залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулися громадські слухання щодо погодження тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Участь в обговоренні зазначеного вище питання взяли: виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Микола Цецюр, заступники міського голови, голови квартальних комітетів міста, Роменська міська організація ветеранів України, представники міських осередків політичних партій, приватні перевізники-надавачі послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, депутати міської ради, голова громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради.Мета запропонованого для обговорення регуляторного акта - погодження тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво у відповідності до діючого законодавства, а також забезпечення ефективної роботи приватних автоперевізників міста щодо задоволення потреб споживачів у послугах з перевезень пасажирів відповідно до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

У зв’язку з цим, колектив приватних автоперевізників міста звернувся до виконавчого комітету міської ради з проханням погодити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», та ЗУ «Про автомобільний транспорт»).

Даним рішенням пропонується погодити тарифи в розмірі:
- 2,00 грн. – тарифи на перевезення пасажирів в автобусі/мікроавтобусі;
- 1,00 грн. – тарифи на перевезення пільгової категорії пасажирів.

За результатами проведення громадських слухань запропоновано затвердити нові тарифи (за умови їх погодження з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством інфраструктури).

За повідомленням відділу
з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa