Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Удосконалено систему надання соціальної допомоги
04.08.2011

З метою підвищення ефективності соціальної допомоги, спрощення порядку її надання та забезпечення дієвої системи саме тим, хто її насправді потребує, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради впроваджений Проект “Удосконалення системи соціальної допомоги”, який проводиться Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

Завдяки новій системі суттєво спростився порядок звернення громадян, зменшився час на розгляд даного звернення, підвищилась адресність допомоги, тобто державну допомогу отримують саме ті, хто її найбільше потребує.

За п’ять років роботи Проекту проведено багато роботи: удосконалено виробничі процеси, проведено ремонт приміщення Єдиної приймальні, до якої громадяни звертаються за допомогою.

Нова система надання допомоги створена, перш за все, для громадян, які бажають оформити будь-який вид державної допомоги, адже економить час на відвідання управління, збір документів, очікування рішення в чергах. Потенційний одержувач допомоги може просто зателефонувати до управління праці та соціального захисту населення за номером 2-15-36 і домовитися про зустріч із спеціалістом. Після заповнення заяви та її подання разом з необхідним пакетом документів Ви отримаєте відповідь протягом 10 днів. До речі, форма заяви є єдиною для всіх п’ятнадцяти видів соціальної допомоги.

Спеціаліст управління ретельно вивчить надані документи. Якщо Ви маєте право на ще один (або більше) вид допомоги, спеціаліст неодмінно повідомить про це. Якщо ж для отримання допомоги не вистачає документів, то їх можна донести протягом 30 днів.

Завдяки новій технології вдалося відмовитися від територіального принципу прийому громадян. Тепер не потрібно чекати, коли з’явиться фахівець, що відповідає саме за Вашу дільницю, адже Вас може прийняти будь-який вільний спеціаліст з питань призначення допомоги.

Завдяки новій системі управління праці та соціального захисту населення перейшли на щоденний прийом громадян протягом всього робочого дня без обідньої перерви.

Триває й технічне переоснащення управління праці та соціального захисту населення. Завдяки впровадженню сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення значно прискориться надання допомоги.

А це означає, що держава більш ефективно підтримуватиме тих, хто найбільше потребує допомоги. Власне, це і є головною метою проекту “Удосконалення системи соціальної допомоги”.

Нова система створена для мешканців міста, для того, щоб Ви могли ефективно нею користуватися, дозвольте дати кілька порад:
1. Зателефонуйте до управління праці та соціального захисту населення за номером 2-15-36 і домовтеся про зустріч-консультацію із спеціалістом.
2. Заповніть єдину заяву про надання державної соціальної допомоги. Порадьтеся із спеціалістом щодо інших видів допомоги, на які Ви, можливо, маєте право. Надайте необхідні документи.
3. Не приховуйте інформацію про себе. Не забувайте, що всі кошти, які Ви отримали внаслідок надання неправдивих відомостей, доведеться повернути державі.
4. Протягом 10 днів буде готова інформація про те, чи призначено Вам соціальну допомогу. Найкраще особисто завітати до управління праці та соціального захисту населення та отримати письмовий документ-повідомлення про призначення допомоги, де буде зазначено види допомоги, розміри, кінцевий термін надання та способи виплат.

Шановні жителі міста, ви можете звернутися за отриманням державної допомоги до Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за адресою б-р Шевченка, 8, або зателефонувати за номером 2-15-36 з 8.00 до 18.00 год. в робочі дні.

Світлана Тарасова
начальник відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН
виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa