Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 24 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Увага, роз’яснення!
05.08.2011
Питання призначення (припинення виплати) допомоги при народженні дитини


В яких випадках припиняється виплата допомоги при народженні дитини?

Такими умовами є:
- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
- відмова отримувача допомоги від виховання дитини;
- нецільове використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
- відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
- тимчасове влаштування дитини на повне державне утримання;
- припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень;
- перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
- усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
- смерть дитини;
- смерть отримувача допомоги.

Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу. Потрібно зазначити, що рішення про припинення є не кінцевим і виплату допомоги при народженні можуть відновити (крім випадків смерті дитини і її усиновлення). Для цього особі, яка здійснює догляд за дитиною, потрібно звернутися, протягом 6 місяців після припинення виплати допомоги, в управління праці та соціального захисту населення з письмовою заявою.

Чи залежить розмір допомоги на другу дитину від того, коли народилась перша дитина?

Не залежить. Визначаючи розмір допомоги, беруть до уваги кількість новонароджених і усиновлених дітей (у тому числі вже померлих), які знаходились до народження дитини на утриманні особи, якій призначається допомога, її чоловіка (дружини). Водночас, не враховуються повнолітні діти чоловіка, яких дружина не всиновлювала.

Який буде розмір допомоги у випадку, якщо жінка народила другу дитину, але раніше відмовилась від виховання першої дитини?

Допомогу призначають і виплачують як на першу дитину, оскільки при підрахунку кількості дітей не враховують, зокрема, тих, від виховання яких вказана особа відмовилась, а також переданих на виховання іншій особі.

Яким буде розмір допомоги у випадку народження двійні?

При народженні двійні або більшої кількості дітей кожна дитина з їх числа вважається наступною. А отже, при народженні двійні, на першу дитину буде призначена допомога як на першу, а на другу, як на другу.

Жінка, яка вийшла заміж вдруге, народжує дитину. У цій сім’ї вже виховуються двоє дітей чоловіка (або її діти) від першого шлюбу. Який буде розмір допомоги?

В цій ситуації розмір допомоги буде виплачений як на третю дитину.

Жінка, яка є у другому шлюбі, народжує. У неї є двоє дітей від першого шлюбу, яких виховує перший чоловік. Який буде розмір допомоги?

Допомогу буде виплачено, як на першу дитину, оскільки при визначенні розміру допомоги не враховують дітей, від виховання яких особа відмовилась, а також дітей, які передані на виховання іншій особі.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 8, або за номером 2-15-36 з 8.00 до 18.00 год. в робочі дні.


Світлана Тарасова
начальник відділу грошових виплат і
компенсацій УПСЗН
виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa