Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Щодо оформлення допомог у І півріччі 2011 року
08.08.2011

Протягом І півріччя 2011 року до Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за призначенням державних допомог та житлових субсидій звернулося 2143 громадян нашого міста, що на 21% більше, ніж у І півріччі 2010 року (1772 громадян).

У Єдиній приймальні створені інформаційний та консультативно-реєстраційний сектори, в яких інформатор надає відвідувачам першу інформацію з питань призначення соціальної допомоги та процедури її оформлення, видає бланки документів, які необхідно заповнити для звернення за допомогою. Координатор визначає, до якого фахівця направити заявника та видає відвідувачам талончик-направлення. Можливо здійснити попередній запис на прийом по телефону 2-15-36.

За І півріччя 2011 року надано консультацій – роз’яснень щодо призначення державної допомоги 293 громадянам, видано 2221 талонів-направлень.

Приймання заяв та документів для надання усіх видів соціальної допомоги здійснюється в секторі прийняття заяв та документів спеціалістами з прийому громадян. У процесі співбесіди з заявником спеціалісти з’ясовують усі обставини, в яких перебуває сім’я, та визначають право на одержання інших видів соціальних допомог. У випадку подання заявником не повного комплекту документів, спеціаліст робить відмітку, і заявник зможе донести їх у 30-денний строк.

Подальша опрацювання прийнятих заяв здійснюється у секторі прийняття рішень, де визначають розмір допомоги та терміни її надання.

Відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім‘ям з дітьми”, протягом січня-червня 2011 року призначено державних допомог 1548 сім’ям на загальну суму 2720,4 тис. грн., що на 16% більше, ніж у І півріччі 2010 року (1331 сімей). Це такі види допомог, як допомога по вагітності та пологам, допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога на дітей одиноким матерям, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога при усиновленні дитини.

Відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” за І півріччя 2011 року призначено державну соціальну допомогу 69 малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 38,0 тис.грн.

Для спеціалістів Єдиної приймальні щодо призначення населенню житлових субсидій напруженим видалося І півріччя. Громадяни міста, які мешкають у квартирах багатоповерхових будинків і отримували житлову субсидію в опалювальний період 2010–2011 рр., мали змогу звернутися для оформлення субсидії на літній період.

Станом на 01.07.2011 р. нарахована субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг 3016 сім’ям на суму 2078,3 тис. грн., що на 67,9% більше минулорічного періоду (1796 сімей).

Завдяки злагодженій роботі спеціалістів Єдиної приймальні, громадяни мають можливість вчасно, без черг, не витрачаючи багато часу, оформити державну соціальну допомогу.

Шановні жителі міста, ви можете звернутися за отриманням державної допомоги до Єдиної приймальні управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 8, або зателефонувати за номером 2-15-36 з 8.00 до 18.00 год. в робочі дні та в суботу з 9.00 год. до 14.00 год.


Катерина Стукалова,
головний спеціаліст сектору прийому громадян
відділу грошових виплат і компенсацій
УПСЗН виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa