Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виплата заробітної плати – на контролі!
09.08.2011

Недотримання строків виплати працівникам заробітної плати є грубим порушенням законодавства України про працю. За порушення строків виплати заробітної плати чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Адміністративна відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, виплата їх не в повному обсязі передбачена у вигляді накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності. На жаль, на практиці стосовно деяких підприємств це не діє і не призводить до зменшення заборгованості. Так, станом на 1 липня 2011 року загальна заборгованість з виплати заробітної плати по місту склала 413,0 тис.грн., в т.ч. на ВАТ «Роменський завод АТС» - 193,3 тис. грн., у Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 – 219,7 тис .грн.

Органами місцевого самоврядування питання виплати заробітної плати тримається на особливому контролі. Для забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, до керівників - правопорушників застосовуються всі заходи впливу.

Активно діє тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю контролюючих та правоохоронних органів. Члени комісії провели аналіз причин виникнення проблем з погашенням заборгованості із заробітної плати на зазначених підприємствах, в результаті чого були підготовлені пропозиції щодо визначення шляхів вирішення даного питання.

Підвищення матеріального рівня громадян, у тому числі шляхом забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, - це головне завдання органів місцевої влади. Зрозуміло, що подолання цієї проблеми – справа не одного дня, тому робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати, триває.

Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення
виконкому Роменської міської ради
Анастасія Головко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa