Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До відома керівників підприємств, організацій установ щодо працевлаштування інвалідів та надання звітності
10.08.2011

Забезпечення трудової діяльності інвалідів є важливою соціальною функцією держави. У вирішенні цього завдання беруть участь не тільки відповідні органи центральної виконавчої влади, місцевого самоврядування, але й усі підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності.

Ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» для підприємств, установ і організацій, у т. ч. підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% від середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб — у кількості одного робочого місця. Підприємства самостійно розраховують кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів, відповідно до нормативу, встановленого частиною першою статті 19 Закону і забезпечують працевлаштування інвалідів.

Підприємства самостійно здійснюють працевлаштування інвалідів у рахунок нормативів робочих місць, виходячи з вимог статті 18 Закону. Виконанням нормативу робочих місць у кількості, зазначеній вище, вважається працевлаштування підприємством інвалідів, для яких це місце роботи є основним.

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів підприємства подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10 лютого 2007 року № 42. Цим же наказом затверджено Інструкцію щодо заповнення форми № 10-ПІ.

Звертаємося до роботодавців, які не пройшли реєстрацію у відділенні Фонду та не надали звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів - терміново вирішити питання щодо виконання вимог ст. ст. 19,20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Шановні керівники, якщо ваше підприємство, установа, організація є не юридичною особою або малочисельним підприємством, для виключення його з загальної кількості підприємств, вам необхідно терміново надати інформацію до відділення Фонду про те, з яких підстав підприємство, установа, організація не реєструється у відділенні Фонду та не надає звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів.


Людмила Подоляка – начальник відділу
УПСЗН виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa