Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Звернення громадян на особливому контролі
10.08.2011

На черговій апаратній нараді, яка пройшла в міськвиконкомі, особлива увага була приділена аналізу звернень громадян за перше півріччя 2011 року.

Треба відмітити, що робота зі зверненнями громадян знаходиться на контролі у голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря. Тому одним із питань засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації, яка відбулася наприкінці липня, і було « Про роботу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області зі зверненнями громадян у першому півріччі 2011 року».

Так, про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Роменської міськради доповіла Олена Проценко, заступник міського голови, керуюча справами виконкому.

Отже, за перше півріччя 2011 року до виконкому міської ради надійшло 720 звернень ( за аналогічний період минулого року – 590), з них:
- 559 письмових (у 2010 році – 516 );
- 161 з особистого прийому громадян міським головою (у 2010 році – 74);
- 72 колективних звернення ( у 2010 році – 59).

На сьогодні 207 звернень громадян вирішено позитивно (27, 63 % від усіх звернень), на 452 – надано роз’яснення.

Від органів влади вищого рівня до виконкому міської ради надійшло 50 звернень (у 2010 році – 45).

Здійснюючи аналіз звернень громадян, треба зазначити, що мешканцями міста було порушено 755 питань, які стосувалися комунального господарства нашого міста, житлових питань, соціального захисту населення, земельних відносин, громадського транспорту та забезпечення зв’язком.

Керуюча справами відмітила, що в усіх випадках обов’язково проводиться робота щодо перевірки викладених фактів.

Майже 27,4% звернень, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, вирішено на користь заявників.Крім того, Олена Проценко наголосила , що з метою попередження «тяганини» та формального підходу до розгляду звернень, у виконавчому комітеті Роменської міської ради проводяться навчання посадових осіб місцевого самоврядування з питання розгляду звернень громадян згідно чинного законодавства, спеціалістам відділів і служб виконкому постійно надаються консультації щодо практичного застосування законодавства про роботу зі зверненнями громадян, рішенням виконкому міської ради від 16.02.2011 №50 заступникам міського голови доручено принципово вирішувати питання про персональну відповідальність підлеглих посадових осіб за невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.

Проте, робота зі зверненнями громадян потребує вдосконалення, зокрема, виконавцям слід звернути увагу на зміст відповідей: вони повинні містити інформацію про вжиті заходи щодо позитивного вирішення проблем, порушених у зверненнях, а у разі їх незадоволення – пояснення причини і порядок оскарження прийнятих рішень та персональну відповідальність за невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.

За повідомленням відділу
з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa