Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Українська ініціатива
16.08.2011

Доводимо до відома бажаючих пройти перепідготовку (отримання другої вищої економічної освіти) за Програмою "Перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва" ("Українська ініціатива"), що за інформацією Міністерства економіки України в 2011 році у зв’язку з введенням в дію Закону України "Про здійснення державних закупівель" проведення додаткової відповідної тендерної процедури для вищих навчальних закладів (далі – ВНЗ) учасників вищезазначеної Програми за існуючих обставин та діючих нормативних актів не є можливим (відповідна процедура була проведена для слухачів, які пройшли перші етапи перепідготовки у 2010 році).

У зв’язку з цим, за наявності бажаючих пройти перепідготовку (отримання другої вищої економічної освіти) за вищезазначеною Програмою у вищих навчальних закладах її учасників в 2011-2012 рр., вони можуть це здійснити за рахунок підприємства, на якому працюють, або за власні кошти.

Довідково повідомляємо, що відповідно до затвердженого паспорту програми витрати на одного спеціаліста, який проходить перепідготовку у ВНЗ, складає 5502,9 гривень.

Отримання другої вищої економічної освіти можна отримати в Дніпропетровському національному університеті, Донецькому національному університеті, Київському національному торговельно-економічному університеті, Одеському державному економічному університеті, Східноукраїнському національному університеті (м. Луганськ), Тернопільському національному економічному університеті з 10 місячним навчанням (очно-заочної модульної форми) у 2011-2012 навчальному році з отриманням диплому державного зразку про перепідготовку і отримання другої вищої економічної освіти за напрямами "Економіка і підприємництво" (за спеціальностями "Економічна теорія", "Економічна кібернетика", "Міжнародна економіка", "Фінанси", "Банківська справа", "Облік і аудит", "Економіка підприємства", "Маркетинг", "Управління трудовими ресурсами", "Економічна статистика", "Бухгалтерський облік", "Біржова діяльність", "Антимонопольна діяльність") та "Менеджмент" (за спеціальностями "Менеджмент організацій", "Організація виробництва", "Організація обслуговування населення", "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах", "Організація обслуговування на транспорті", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"). У процесі перепідготовки слухачі пройдуть інтенсивний курс вивчення однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької).

Вимоги до кандидатів: особи віком до 40 років, що мають вищу неекономічну освіту та стаж роботи в підприємницьких структурах - 1 рік. Учасникам програми необхідно надати до управління розвитку підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації відповідні документи: 2 заяви; 2 копії диплома про вищу освіту; 2 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см; 2 копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за наявності); 2 копії паспорту (всі заповнені сторінки); 2 копії трудової книжки (всі заповнені сторінки); заповнити в 2 екземплярах спеціальні форми в управлінні: №1 (інформація про претендента), №2 (інформація про суб’єкт підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста) та №3 (рекомендація суб’єкта підприємницької діяльності, який направляє спеціаліста).

Адреса управління розвитку підприємництва головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації: 40030, м. Суми, площа Незалежності, 2, (7 поверх, вхід в під’їзд міськвиконкому, кімната 130, 138).

Телефони для довідок (0542) 62-08-43, 62-08-47.

Останній термін подачі документів - 25 серпня 2011 року. Орієнтований початок занять з 1 вересня 2011 року.

Управління економічного розвитку
Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa