Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 25 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Конкурс на заміщення вакантної посади
16.08.2011

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Роменської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії - державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

До конкурсу допускаються громадяни України, які відповідають віку посадової особи місцевого самоврядування. Бажаючі повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра / спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі (в органах місцевого самоврядування) на посаді спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5 років, добре обізнані з комп'ютерними технологіями та вільно володіють державною мовою.

Бажаючі подають на ім'я міського голови заяву, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію, копії документів про освіту, відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім"ї ( форма № 001 ДС) за 2010 р., копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, 2 фотокартки розміром 4x6 см.

Прийом заяв проводиться протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Ромни, б-р. Шевченка, 2, кім.27. Додаткова інформація за тел. 2-13-74.

Конкурсна комісія

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa