Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Якщо первищено граничний обсяг виручки
18.08.2011

У разі порушення вимог статті 1 Указу Президента України від 03.07.98р. № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» , зокрема перевищення обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у I, II, III або IV кварталі відповідного року 500 тис.грн., платник єдиного податку – фізична особа згідно зі статтею 5 цього Указу повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності, протягом 5 днів після закінчення звітного періоду (кварталу) за підсумками роботи за відповідний квартал подати звіт, де зазначається весь фактичний обсяг виручки, та здати до податкового органу Свідоцтво про право сплати єдиного податку. При цьому при перевищенні виручки від реалізації фізична особа-підприємець-платник єдиного податку повинен подати податкову декларацію за наслідками такого звітного кварталу та сплатити податок на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною п.167.1 статті 167 Податкового кодексу, з чистого доходу, обрахованого із суми такого перевищення. Відповідно до пп.49.18.2 п.49.18 статті 49 цього Кодексу декларація подається протягом 40 календарних днів (у тому числі в разі квартальних або піврічних авансових внесків), що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Таким чином, у разі перевищення фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт,послуг) за рік 500 тис.грн., такий підприємець повинен з наступного звітного періоду (кварталу) перейти на загальну систему оподаткування.

Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa