Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Управління статистики у Роменському районі повідомляє
22.08.2011

Введення в експлуатацію об’єктів будівництва по м. Ромни у січні – червні 2011 року

За січень – червень 2011р. забудовниками міста введено в експлуатацію 16 житлових будинків загальною площею 1951 м2. Порівняно з відповідним періодом минулого року будівництво житла зменшилось на 34,9%. 

Всі житлові будівлі введено індивідуальними забудовниками. Крім того, за січень – червень 2011р. введено в дію автомобільно-газонаповнювальну компресорну станцію потужністю 90 заправок на добу та об’єкти торгівлі торговою площею 1445 м2.


Стан виплати заробітної плати по м. Ромни на 1 серпня 2011 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:
на 1 серпня 2011р. загальний обсяг заборгованості з виплати заробітної плати по м. Ромни становив 409,4 тис. грн., або 1,0% від загальнообласного боргу. 

Протягом липня 2011р. загальна сума невиплаченої заробітної плати зменшилась на 0,9%, або на 3,6 тис. грн.
Вся сума заборгованості із виплати заробітної плати припадає на підприємства-банкрути.


Смертність населення Роменської міськради від зовнішніх причин смерті у побуті у січні – червні 2011 року

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: на території, м. Ромни січні – червні 2011р. померло 200 осіб, з них 24 особи – від зовнішніх причин смерті у побуті, що становить 12,0% від загальної кількості померлих. Для порівняння: у січні – червні 2010 р. від зовнішніх причин смерті у побуті померло 19 осіб.
Від навмисних самоушкоджень у січні – червні 2011р. померло 7 осіб (у січні – червні 2010р. – 8 осіб).
Збільшилась кількість загиблих від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – з 1 особи у січні – червні 2010р. до 3 осіб у січні – червні 2011р. 

Внаслідок транспортних нещасних випадків у січні – червні 2011р. загинуло 2 особи, тоді як у січні – червні 2010р. не було зареєстровано жодного випадку смерті від цієї причини.
Від нещасних випадків, пов’язаних з дією природних факторів, а саме від дії надмірно низької зовнішньої температури у січні – червні 2011р. в районі померло 2 особи (у січні – червні 2010р. – 1 особа).
По 1 особі померло внаслідок утоплення та занурення у воду, від випадкового отруєння та дії алкоголю, внаслідок нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження.

Капітальні інвестиції

За даними Головного управління статистики у Сумській області за січень – червень 2011р. у розвиток економіки м. Ромни за рахунок усіх джерел фінансування було спрямовано 13,2 млн. грн. капітальних інвестицій (без ПДВ). 

Інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво та придбання машин і обладнання) складали 81,2% загального обсягу капітальних інвестицій. Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами і організаціями міста за січень – червень 2011р. у порівняних цінах, на 6,5% більше (з урахуванням ПДВ), ніж за відповідний період минулого року.
Основне джерело капітальних вкладень – власні кошти підприємств та організацій – 50,0% загального обсягу. Частка державного та місцевого бюджету становила 3,9%.
Капітальні вкладення у житлове будівництво склали 4,6 млн. грн. Їх частка у загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 42,9%.

Інвестиційна привабливість м. Ромни у I півріччі 2011 року

За даними Головного управління статистики у Сумській області,
обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами і організаціями області за I півріччя 2011р., у порівнянних цінах становив 100,8% від обсягу відповідного періоду 2010р. (в Україні – 115,9%). На одну особу в області припадає 747,5 грн. капіталовкладень (без ПДВ).
Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами
і організаціями м. Ромни за I півріччя 2011р., збільшився на 6,5% порівняно
з аналогічним періодом попереднього року.
За темпами освоєння інвестицій в основний капітал м. Ромни посідає
14 місце, а за обсягом інвестицій на одну особу – 18 місце.


Управління статистики у Роменському районі

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa