Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
26.08.2011

Встановлено нові розміри мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої 

З 05.08.2011 року вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України від 03.08.11. №819 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. №957», змінився розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва. 

Мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни під час реалізації (продажу) горілки та лікеро-горілчаних виробів, інших зброджених напоїв, коньяку та спиртних напоїв різного вмісту спирту в тарі різної місткості визначаються як добуток відповідних затверджених мінімальних цін, міцності за об'ємом (у відсотках) та місткості тари (у літрах), поділений на 100 відсотків.
Тобто, 1 пляшка горілки 0,5 л з вмістом спирту 40% в оптовій торгівлі коштуватиме не менше 17,7 грн., а в роздрібній – не менше 26,1 грн. (130,5*40*0,5/100= 26,10 грн.) 

Відповідно до статті 17 Закону України 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: оптової або роздрібної торгівлі коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напої - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, розрахованої виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 5000 гривень.

З серпня поточного року змінено ставку збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства
 
Законом України від 01.07.2011 року №3609 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України» внесено зміни до статті 3 Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» слова «один відсоток» замінено словами «півтора відсотка».
Тобто, Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за липень 2011 року з урахуванням ставки збору в розмірі 1 відс., а починаючи з Розрахунку за серпень поточного року застосовується ставка збору 1,5 відс.

Роменська МДПІ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa