Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Створено раду підприємців при міському голові
26.08.2011

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.07.2011 № 473 «Про раду підприємців при Сумській обласній державній адміністрації» розпорядженням міського голови від 15.08.2011 № 151, з метою залучення суб’єктів малого бізнесу до вирішення нагальних питань розвитку підприємництва та залучення суб’єктів господарювання до формування державної політики у сфері підприємництва створено раду підприємців при міському голові та затверджено її склад в кількості 15 осіб. 

До складу ради підприємців увійшли представники профспілкових та громадських організацій міста, керівники підприємства малого бізнесу, приватні підприємці. 

25 серпня 2011 року в малому залі засідань міської ради відбулися установчі збори ради підприємців.
На зборах обрано голову ради - Козаченко Наталію, яка є головою профспілки працівників кооперації та інших форм підприємництва, членом ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації. Першим заступником – приватного підприємця Коробку Олександра, і заступником – приватного підприємця Магденко Юлію. 

Козаченко Наталія подякувала присутніх за довіру та виразила надію на плідну співпрацю ради підприємців з представниками підприємництва міста та міською владою. 

Членами ради підприємців обговорено та схвалено положення про раду підприємців при Роменському міському голові, а також розглянуто питання організації роботи ради підприємців та перелік питань що планується до розгляду на наступних засіданнях. 


Управління економічного розвитку Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa