Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 23 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Увага! Повідомлення!
30.08.2011

На виконання протокольного доручення заступника голови-керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації від 1 липня 2011 року, відповідно до рішення організаційного комітету з питань проведення міського огляду-конкурсу «Відкритість. Дієвість. Якість» з 11 липня 2011 року в органах місцевого самоврядування м. Ромни оголошено огляд конкурс «Відкритість. Дієвість. Якість». 

Основна мета проведення конкурсу – удосконалення роботи органів місцевого самоврядування з громадськістю, заохочення і стимулювання тих, що надають послуги на високому професійному рівні. Також конкурс є підготовчим етапом до участі у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація». 

Конкурс проводився в 3 етапи: 

перший – організаційний – з 11 по 31 липня 2011 року;
другий – аудиту – з 1 до 19 серпня 2011 року;
третій – підсумковий – з 20 до 31 серпня 2011 року. 

В огляді-конкурсі взяли участь усі структурні підрозділи виконавчого комітету Роменської міської ради. Переможці визначались за категоріями:
управління виконавчого комітету міської ради;
відділ, інший малочисельний структурний підрозділ виконавчого комітету.
Конкурс проводився організаційним комітетом, склад якого затверджено розпорядженням міського голови від 08.07.2011 № 138. 

За результатами огляду-конкурсу 2011 року переможцями стали:
серед управлінь – управління економічного розвитку Роменської міської ради;
серед відділів , інших мало чисельних структурних підрозділів – відділ освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.
Переможці міського огляду-конкурсу будуть нагороджені дипломами за визначеними категоріями. Їх анкети направлені для участі в обласному конкурсі «Відкритість. Дієвість. Якість».


Організаційний комітет з питань проведення міського огляду-конкурсу «Відкритість. Дієвість. Якість»

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa