Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 25 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Увага! Оголошено конкурс
08.09.2011

Відповідно до ст. 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, виконавчий комітет Роменської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта сектору з організаційно-кадрової та юридичної роботи управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради (на період навчання основного працівника у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України) . 

До конкурсу допускаються громадяни України, які відповідають віку посадової особи місцевого самоврядування. Бажаючі повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра / спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі (в органах місцевого самоврядування) на посаді спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років, добре обізнані з комп’ютерними технологіями та вільно володіють державною мовою. 

Бажаючі подають на ім’я міського голови заяву, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію, копії документів про освіту, відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім”ї (форма № 001 ДС) за 2010 р., копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, 2 фотокартки розміром 4 х 6 см. 

Прийом заяв проводиться протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Ромни, б-р. Шевченка, 2, кім.27. Додаткова інформація за тел. 2-13-74. 


Конкурсна комісія

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa