Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Популяризуємо Сумське!
15.09.2011

Маркування «Зроблено на Сумщині» стане регіональним брендом якісних товарів та послуг

Про це йшлося під час засідання ради директорів промислових підприємств області.

Керівники провідних підприємств обговорили питання створення сприятливих умов для розвитку та підтримки місцевого товаровиробника з метою підвищення конкурентоспроможності промислового комплексу області.

За останній рік на 7% збільшилася кількість продукції, якою сумські товаровиробники забезпечують жителів регіону, зазначив начальник головного управління економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК.

За його словами, загалом 61% товарів та послуг для жителів області сьогодні виробляється та надається підприємствами Сумщини.

«Стратегією розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» передбачено запровадження маркування продукції місцевих товаровиробників знаком «Зроблено на Сумщині», що має сприяти збільшенню частки місцевих товарів на споживчому ринку. Сумська область – самодостатній регіон. Ми здатні забезпечити населення значним спектром необхідних товарів і послуг, переконаний Олександр Сітак.

Як зазначив начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергій КРЕСТЕНКОВ, на сьогодні близько 90% продукції машинобудування, 80% хімічної та нафтохімічної промисловості, 60% легкої промисловості має високу якість та експортується за кордон.

Маркування «Зроблено на Сумщині» надасть вагомі преференції для розвитку промисловості, нарощування виробничих потужностей, а найголовніше – створить умови для першочергового забезпечення місцевою продукцією сумські бюджетні установи.

Право отримати цей товарний знак матимуть практично всі виробники Сумщини, які пропонують високоякісні товари та послуги, поінформував Сергій Крестенков.


Сумська обласна державна адміністрація

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa