Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Податкова інформує
22.09.2011

Увага , “гаряча лінія”!

27 вересня 2011р. з 10.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”, тел. 5-13-61, з начальником відділу інформатизації процесів оподаткування Роменської МДПІ Голіком Володимиром Опанасовичем.
Тема: « Подання податкової звітності в електронному вигляді». 

28 вересня 2011р. з 10.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”, тел. 5-13-57, із заступником начальника Роменської МДПІ Колпаком Віталієм Володимировичем.
Тема: «Внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати податку на доходи фізичних осіб».

Щодо проведення опитування платників податків.

Відповідно до Плану заходів щодо виконання рекомендацій членів наглядової ради, затвердженого наказом ДПА України від 15.10.09 №561, проводиться опитування шляхом анкетування платників податків щодо їх ставлення до податкової системи та податкової адміністрації у 2011 році. 

Опитування платників податків розпочнеться з 1 жовтня і закінчиться 31 жовтня 2011 року.
Інформаційне повідомлення щодо початку опитування «Запрошуємо взяти участь в опитуванн» та форма анкети щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби України розміщені на веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua) в розділі „Новини” та розділі „ДПА і громадськість” підрозділ „Вивчення громадської думки”, а також опубліковані у виданнях „Вісник податкової служби України” та „Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ”, також анкети можна отримати у Роменській МДПІ .
За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м.Ромни, вул. Пролетарської солідарності, буд.37- Б або за телефоном 5-31-40.

Право на звернення – крок до партнерства 

Одним із пріоритетних напрямків для органів податкової служби – є своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян, що забезпечує зворотний зв’язок органів ДПС з громадськістю. Основними і ключовими завданнями сьогодення щодо організації розгляду звернень громадян та обслуговування платників податків є зняття соціальної напруги та попередження конфліктних ситуацій у суспільстві, формування ідеології добровільної сплати податків. Системний аналіз та узагальнення даних щодо розгляду звернень громадян дають можливість виявити причини, що породжують їх, та своєчасно вирішити їх. 

На початку нового року відбулася значна подія для країни – був прийнятий Податковий кодекс України.
Питання, з якими звертаються громадяни, в основному, стосуються контрольно-перевірочної роботи та податку на доходи фізичних осіб.
Сектором масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян щомісяця проводиться ретельний аналіз звернень громадян, що надійшли до інспекції письмово або усно на особистому прийомі громадян керівниками податкової інспекції. 

Податківці Роменської міжрайонної державної податкової інспекції приділяють велику увагу зверненням громадян. З метою удосконалення роботи по зверненнях громадян податківцями проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечується оперативне вирішення проблемних питань та задоволення законних вимог заявників, упередження порушення конституційних прав та запобігання повторних звернень. Тому сектором масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян активно проводяться заходи: семінари, «круглі столи» та «гарячі лінії» для роз’яснення норм Податкового кодексу України та інших питань, що виникають у громадян. 

Всі звернення громадян розглянуті в терміни та з урахуванням вимог Закону України „Про звернення громадян”, питання вирішені по суті та відповідно до чинного законодавства надані роз’яснення.
Право на звернення до державних органів та їхніх посадових осіб – є одним з найважливіших прав людини та громадянина, тож у Роменській МДПІ, за адресою м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності, 37-Б, кім.2, діє приймальня громадян, де згідно із затвердженим графіком, в установлені дні та години, проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби. Попередній запис на особистий прийом до керівництва податкової здійснюється у робочі дні безпосередньо у приймальні громадян або за
тел.5-31-40.Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
Роменської МДПІ


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa