Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Чмирь: «Сумщина інтегрує до європейських структур»
29.09.2011

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ обговорив перспективи подальшої співпраці єврорегіону «Ярославна» та Асоціації європейських прикордонних регіонів з генеральним секретарем організації Мартіном ГУІЛЕРМО-РАМІРЕСОМ.

Очільник Сумщини зазначив, що за досить короткий час існування Єврорегіону вдалося реалізувати низку задумів та планів, що свідчить про серйозність намірів співпраці із Курською областю Російської Федерації.

«Реалізуючи програму Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» та Стратегію «Нова Сумщина-2015», ми постійно збільшуємо товарообіг, обмінюємося культурними надбаннями регіонів та держав, реалізуємо спільні ініціативи у молодіжній політиці», – наголосив Юрій Чмирь.

Він висловив переконання, що досвід міжнародної співпраці забезпечить стабільну динаміку євроінтеграції Сумщини.

Як наголосив Мартін Гуілермо-Рамірес, попри те, що відзначення 40-ї річниці створення Асоціації відбувалося у місті Курськ Російської Федерації, він не міг не відвідати Сумську область, яка разом з російськими колегами створила та активно розвиває єврорегіон «Ярославна».

«За ці роки ви разом зробили значно більше, ніж деякі єврорегіони Західної Європи протягом десятиліть. Нам є чого повчитися один у одного та перейняти корисний досвід», – зазначив гість.

Він репрезентував діяльність європейської міждержавної організації, спрямовану на подолання бар’єрів між прикордонними регіонами та запевнив, що подальша співпраця Сумської області з Асоціацією буде вигідною для обох сторін.

Сумська ОДА

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa