Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
11 жовтня 2011 року відбулася апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Цецюр М.С.
11.10.2011

Яковенко О.Ф., заступник міського голови поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 30.08.2010 № 177 «Про невідкладні заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати». За даними щотижневого моніторингу, станом на 01.10.2011 загальна заборгованість з виплати заробітної плати по місту становить 405,1 тис. грн., в т. ч. у ВАТ «Роменський завод АТС» – 222,3 тис. грн., Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 – 182,8 тис. грн. 

Заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста відсутня. Протягом 9 місяців 2011 року відбулося 9 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано 38 звітів керівників підприємств-боржників. З метою підвищення ефективності роботи комісії три засідання проведено на базі Роменської міжрайонної прокуратури. Дане розпорядження залишено на контролі. 

Яковенко О.Ф. також надав інформацію про стан виконання розпорядження міського голови від 22.08.2011 № 159 «Про заходи щодо впорядкування послуг, що надаються виконавчим комітетом Роменської міської ради», зокрема про проведення інвентаризації послуг. У результаті проведеної роботи уточнено перелік послуг, який розміщено на офіційному сайті міської ради; жодну з послуг при проведенні інвентаризації не було скасовано; документи, непередбачені законодавством, від споживачів послуг не вимагаються; зарахування коштів за платні послуги відбувається виключно на рахунки Держказначейства; прийом громадян відбувається протягом робочого часу.
Дудко В.Г., заступник міського голови, доповів про виконання делегованих повноважень, передбачених пунктом 8 частини б статті 36 

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – здійснення заходів щодо військово-патріотичного виховання населення.
Проценко О.В., заступник міського голови, керуюча справами виконкому, акцентувала увагу керівників структурних підрозділів виконкому міської ради на вимогах щодо якості змісту і термінів подання інформації про стан виконання розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації, власних розпорядчих документів, а також на підготовці пропозицій щодо змін і доповнень до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради. 

Традиційно керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, надали інформацію про актуальні питання роботи. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa