Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запровадження безготівкових розрахунків
13.10.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 року №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів» визначені умови запровадження обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів в оплату за продані товари та надані послуги. 

Відповідно пункту 1 даної постанови суб’єкти господарювання, в т.ч. суб’єкти малого підприємництва, які здійснюють діяльність у населених пунктах з чисельністю населення від 25 до 100 тисяч осіб у сфері продажу товарів, ресторанного господарства та послуг, і відповідно до законодавства використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів (карток) для здійснення розрахунків за продані товари та надані послуги в термін до 31 грудня 2011 року.
Підприємства торгівлі з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій) звільнені від обов’язкового установлення терміналів для приймання спеціальних платіжних засобів. 

Встановлення терміналів для здійснення безготівкових розрахунків здійснюється банківськими установами, тому для вирішення даного питання суб’єкти господарювання повинні звернутися в банк з відповідною заявою.

Управління економічного розвитку міської рад

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa