Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 20 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України
27.10.2011


У актовій залі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України.
Роменська міська організація офіційно зареєстрована 20 квітня 1994 року. Місцеву ветеранську організацію очолює полковник у відставці, ветеран Збройних Сил України Борис Федорович Шамрай. До членів організації входить 9168 чоловік, об’єднаних у 28 первинних осередків. Серед них 350 інвалідів війни, 122 учасники бойових дій, 2478 учасників війни. 

На звітно-виборчій конференції делегати заслухали звіт про роботу міської ради ветеранів за останні 4 роки. Як зазначив голова ради Шамрай Б.Ф., робота ради була націлена на виконання завдань по всебічному захисту законних прав, соціальних, економічних інтересів ветеранів війни та праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів, громадян похилого віку. Учасники конференції наголосили на необхідності консолідації членів організації та органів влади навколо вирішення болючих питань ветеранів Роменщини, забезпеченні дотримання їх соціальних гарантій та визначили пріоритетні напрями роботи на наступні роки. 

В основу плану подальшої роботи міської організації ветеранів було вирішено покласти подальший розвиток волонтерського руху, патріотичне виховання молоді, здійснення громадського контролю за діями міської влади, прийняття участі представників організації у роботі комісій, що безпосередньо здійснюють перевірку матеріально-побутових умов проживання, медичного стану ветеранів організації, турбуватися про збереження пам’ятників, меморіалів захисникам Вітчизни. Особливо гостро обговорювалося питання фінансування громадської організації, як з міського бюджету так і самофінансування. 

До участі у конференції були запрошені представники міської влади, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Ромни, навчального закладу «Роменське вище професійне училище», керівники осередків партій міста, громадських організацій та інші громадяни, які тісно співпрацюють з міською організацією ветеранів. 


Начальник управління праці та соціального захисту населення 
Я.М.Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa