Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконавчого комітету міської ради проведено громадську раду
23.11.2011

Порядком денним було передбачено розгляд таких питань: 

1. Виконання програми економічного та соціального розвитку м. Ромни на 2011 рік (за підсумками 9 місяців);
2. Виконання рекомендацій, наданих виконавчому комітету Роменської міської ради профільними комісіями громадської ради;
3. Різне. 

По висвітленню питань, зазначених вище, інформували профільні заступники міського голови.
Зокрема, заступник міського голови з питань промисловості, економіки, фінансів і соціальних питань Яковенко О.Ф. зазначив, що за звітний період загальний обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) за січень - серпень 2011 року збільшився на 31,0% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 380069,0 тис. гривень. Протягом січня - вересня 2011 року послугами служби зайнятості скористалося 2021 незайнятих громадян, крім того, працевлаштовано 822 безробітних, що на 23,1% більше, ніж за відповідний період минулого року. Рівень працевлаштування становить 40,6% . Чисельність зареєстрованих безробітних зменшилась до початку року на 211 осіб та станом на 01.10.2011 складає 372 особи.
З початку року фактично створено 810 нових робочих місць, на підприємствах – 39 робочих місць.
Заборгованість по виплаті заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня. Заборгованість до Пенсійного фонду зменшилась на 152,9 тис.грн. у порівнянні з початком року і станом на 01.10.2011 досягла 2649,5 тис. гривень. 

Заступник міського голови з питань міського господарства, земельних відносин, транспорту і зв’язку Жарий А.Г. поінформував присутніх про стан справ у галузі житлово-комунального господарства, зазначивши, що особлива увага влади міста приділена організації робіт по вивезенню твердих побутових відходів. Також розглядається питання можливості оптимізації структур житлово-комунального господарства, які надають послуги населенню міста. 

Заступник міського голови з гуманітарних питань Дудко В.Г. надав інформацію стосовно організації дозвілля молоді. Так, він зазначив, що керівництвом міського будинку культури розглядається питання проведення дискотек для молоді.
По всім питанням підготовлено рекомендації. 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa