Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Надання долікарської допомоги при виробничих травмах
25.11.2011

Вуправлінні праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради відбувся черговий семінар з охорони праці. У семінарі взяли участь фахівці підприємств, установ та організацій міста, відповідальні за охорону праці, управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради, Роменської центральної районної лікарні, відділення ВД ФСНВ в м. Ромни. Відкрив семінар начальника управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Панченко Я.М., який висвітлив основну тематику семінару: надання долікарської допомоги при виробничих травмах. 

Зокрема, він наголосив: «До нещасного випадку ніколи не готуєшся і не буваєш готовим. Але, саме надання кваліфікованої першої долікарської допомоги, може відіграти важливу роль у процесі подальшого лікування потерпілого і нерідко вирішує подальший стан його здоров’я. Тому кожен із нас повинен уміти надавати першу медичну допомогу собі й оточуючим: на робочому місці, вдома».
Перед присутніми виступив лікар-травматолог Роменської центральної районної лікарні Шпаченко О.С., який зауважив, що кожен з нас може бути свідком людської біди, тому знання й навички з надання першої допомоги постраждалим потребує особливої уваги на 
виробництві. Серед основних проблемних питань, які обговорювалися під час заходу, - проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві.
Заступник начальника відділення ВД ФСНВ в м. Ромни Коломієць Ю.М. поінформував присутніх про ситуацію з даного питання в м. Ромнах та Роменському районі. Після виступу Юрій Миколайович відповів на чисельні запитання присутніх щодо різних конкретних ситуацій розслідувань. 

Також розглянуто питання щодо підготовки звітності про стан умов та безпеки праці по формі N 1-УБ.
Семінар справдив очікування, відбулась відверта і конструктивна розмова, було обговорено проблемні питання. У наступному році традицію проведення семінарів буде продовжено, адже така взаємодія між фахівцями різних підприємств, установ та організацій є ефективним методом обміну досвідом щодо профілактика порушень норм безпеки на виробництві.


Начальника управління Я.М. Панченко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa