Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Юрій Чмирь: «Боротьба з корупцією та діалог з людьми – основа роботи влади»
29.11.2011

На цьому наголосив голова облдержадміністрації у ході засідання координаційної ради з питань запобігання, протидії корупції та усунення її наслідків на території Сумської області 

Глава держави Віктор ЯНУКОВИЧ чітко визначив, що реальна боротьба з корупцією має стати головним національним проектом української влади та першочерговим завданням правоохоронних органів», – підкреслив Юрій Чмирь.

Він зазначив, що, виконуючи завдання Президента, на Сумщині створено координаційну раду з питань запобігання, протидії корупції та усунення її наслідків, яка має випрацювати конкретні пропозиції щодо покращення ситуації з цього питання.

За словами Юрія Чмиря, першочергова увага звертається на порушення вимог законодавства, які призводять до втрат державного та місцевих бюджетів, знищення «корупційних схем» у галузях промисловості та сільського господарства області, виявлення правопорушень, пов’язаних з відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом.

Керівник Сумщини вимагає жорстко контролювати ситуацію із виплатою оренди за користування земельними паями на рівні не менше 3%, викорінити таке явище як заробітна плата в «конвертах», перевірити факти наявності грального бізнесу в області.

Окремо Юрій Чмирь зупинився на зверненнях громадян, які надходять на «гарячу» телефонну лінію «Стоп корупція».

«Усі звернення людей для нас мають бути на першому місці. Влада зобов’язана негайно реагувати на них, адже ми в першу чергу повинні захищати інтереси громадян», – наголосив голова облдержадміністрації.

Він доручив за два місяці провести опитування мешканців Сумщини стосовно їх ставлення до корупції, дати оцінку роботи правоохоронних, дозвільних та контролюючих органів, представників державної влади, висловити особисте бачення діяльності владних структур.

«Разом маємо ліквідувати корупцію, що гальмує економічний розвиток регіону, забезпечити прозорість і публічність прийняття управлінських рішень, повернути довіру людей до влади», – підсумував Юрій Чмирь.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa