Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 28 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Від розвитку промисловості – до економічного зростання регіону
01.12.2011

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «Кабінет Міністрів підтримав Державну цільову програму «Розвиток індустріального (промислового) парку «Свема» в місті Шостка на 2012-2015 роки»

«Втілення положень документу стане дієвим кроком до реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», – наголосив очільник Сумщини, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів України.

За словами Юрія Чмиря, метою Програми є створення умов для розвитку індустріального парку «Свема», розбудова сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, забезпечення області конкурентоспроможною і високотехнологічною продукцію.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що наразі на території «Свеми» вже працює понад 30 компаній.

«Маємо досвід роботи з інвесторами за принципом «єдиного інвестиційного вікна», що скорочує до одного року термін реалізації інвестиційних проектів. Такий механізм співпраці буде запроваджений і на території індустріального парку. Поряд із державною підтримкою це стане ще одним чинником сприятливого інвестиційного клімату в області», – підкреслив Юрій Чмирь.

Реалізація Державної цільової програми за чотири роки дозволить залучити близько 500 мільйонів доларів США інвестицій, створити 50 нових підприємств, 10 тисяч робочих місць, збільшити на 122 мільйони гривень надходження до Пенсійного фонду України, на 52 мільйони гривень – відрахування до міського бюджету Шостки та на 32 мільйони гривень – до Державного бюджету, переконаний очільник Сумщини.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa