Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Кроки до майстерності
01.12.2011

На базі Роменського дошкільного навчального закладу № 8 «Дзвіночок» відбувся семінар на тему: «Роль управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу у створенні якісної системи методичної роботи». Мета семінару: розширення знань керівників дошкільних навчальних закладів про форми і методи навчання педагогів відповідно до вимог Базової програми «Я у Світі», формування умінь активно запроваджувати нетрадиційні та інтерактивні технології в роботі з кадрами, підбір методів і прийомів педагогічного впливу на працівників закладу, використання системних підходів до здійснення інноваційної діяльності.
Під час проведення теоретичної частини семінару, з доповіддю «Інноваційні технології в роботі з кадрами в умовах реалізації Базової програми «Я у Світі», виступила методист з дошкільної освіти Завадько В.І. Психолого – педагогічні аспекти роботи з кадрами обґрунтувала у своєму виступі методист з психологічної служби Величко Т.П.
Практична робота семінару була організована у вигляді «Методичного бенефісу» та майстер-класу з художньої праці, проведеного вихователем вищої категорії Акімовою А.І. Досвідом організації методичної роботи, педагогічними надбаннями поділилася Слєпко В.М., завідувач ДНЗ № 8. 

У ході семінару було успішно вирішено всі поставлені завдання. Він підтвердив, що такі форми роботи підвищують професійний рівень вихователів дошкільних навчальних закладів, поповнюють їх знання щодо сучасних напрямів розвитку освіти.


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa