Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 28 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Роменська МДПІ повідомляє
09.12.2011

« Місто мрії» в Ромнах 


Нещодавно у приміщенні Роменської ЗОШ № 3, за участю працівників Роменської МДПІ - Валентини Юрченко та Людмили Клименко, відбулася презентація першого в Україні анімаційного фільму для дітей, який розповідає школярам про важливість сплати податків. 

Мультфільм створено за сприяння Державної податкової служби України. Головна ідея твору – «податкове виховання» молодих поколінь, майбутніх платників податків, 

«Я впевнена, що чимало дітей запропонують своїм татам і мамам у вільний час переглянути мультиплікаційний фільм «Місто мрії», - поділилася своїми враженнями директор школи Олена В’ячеславівна Юракова.
Сплати податки та живи спокійно - головна ідея композиції створеного саундтреку до мультфільму.
Мультиплікаційний фільм «Місто мрії» був продемонстрований також учням Роменської ЗОШ-інтернат ім. О.А.Деревської, вихованцям центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Для продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл міста, відділу освіти подаровано диски із записами мультиплікаційного фільму.

На Роменщині розпочато проведення семінарів для платників єдиного податку

Нещодавно в приміщенні Роменської МДПІ відбувся семінар для платників податків. Його відкрила завідувач сектору масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Валентина Юрченко. У своєму виступі вона зазначила: «Ми постійно працюємо над тим, щоб податкова служба ставала ближчою та зрозумілішою. Відомо, що законослухняний платник – це поінформований та грамотний платник, не може бути партнерських відносин з тими, хто ухиляється від оподаткування».
Під час заходу податківці неодноразово підкреслювали, що ухвалені зміни до Податкового кодексу нададуть можливість й надалі успішно працювати підприємцям, що здійснюють діяльність на єдиному податку. 

Так, на відміну від діючого законодавства, майбутніми змінами не передбачено збільшення розміру ставки єдиного податку за кожного найманого працівника, запроваджено диференційований підхід до класифікації малого бізнесу, відповідно до річного обороту, надано можливість реєстрації «спрощенців» як платників ПДВ, що дозволить створити рівні конкурентні умови з суб’єктами господарювання, які працюють на загальній системі оподаткування. 

«Податкова служба завжди відкрита до співпраці з представниками малого бізнесу. Ми готові допомогти підприємцям розібратися у податкових нововведеннях. Для цього і розпочато низку семінарів, під час яких платники податків зможуть отримати вичерпні відповіді на питання щодо здійснення діяльності на спрощеній системі оподаткування», - зазначила Валентина Юрченко.
Під час проведення «круглого столу» в залі засідань виконкому міської ради за участю платників податків висвітлено питання нових «податкових правил по спрощеній системі», з якими ознайомили присутніх заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб Лариса Кузьома та завідувач сектору масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Валентина Юрченко. 


Звернутися із запитаннями можна до фахівців Роменської МДПІ або ознайомитися з відповідною інформацією на офіційних веб-сайтах ДПС України (www.sta.gov.ua ) та ДПА у Сумській області (www. rtax.sumy.ua ).Фізичним особам — про спрощену систему оподаткування у 2012 році

Законом України від 04.11.2011 р. №4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» внесено зміни до розділу XIV Податкового кодексу України та встановлено правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку.
Відповідно до Закону, фізичні особи — підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на три групи.
До першої групи віднесено підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню й обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150 тис. грн.
Для таких підприємців встановлюється ставка податку в межах від 1% до 10% мінімальної заробітної плати (10 — 100 грн).
Друга група — підприємці, що протягом календарного року використовують працю не більше 10 найманих осіб та обсяг доходу не перевищує 1 млн грн.; які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у т. ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Ставка — від 2% до 20% мінімальної заробітної плати (20 — 200 грн). 

До третьої групи належать особи, які мають не більше 20 найманих осіб та обсяг доходу не перевищує 3 млн грн. Ставка для цієї групи — 3% від отриманого прибутку за умови сплати ПДВ або 5% без сплати ПДВ.
Платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).
Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку є: для першої групи - календарний рік, для другої-третьої груп - календарний квартал.
Платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.
Свідоцтва про сплату єдиного податку та патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, виданого за новими правилами, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року (але не пізніше 25 січня 2012 року треба буде подати відповідну заяву до МДПІ щодо вибору спрощеної системи).

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa