Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 31 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому міської ради відбулася апаратна нарада при в.о. міського голови Цецюру М.С., на якій було роглянуто ряд питань
13.12.2011

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Кревсун О.О. поінформувала присутніх про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів влади. Відмітила, що висвітлення діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, зокрема, виконавчого комітету Роменської міської ради, здійснюється шляхом оприлюднення інформації у міськрайонній газеті «Вісті Роменщини», тижневиках «Тандем-прес», «Ромни сьогодні», офіційному сайті міста та міськрайонною радіостудією «Ромен». 

Так, за 2011 рік на офіційному веб-порталі розміщено близько тисячі повідомлень, які інформують мешканців про виконання пріоритетів соціального та економічного розвитку міста, виконання Стратегії розвитку Сумської області «Нова Сумщина 2015», висвітлено діяльність Президента України, Уряду держави. 

Відповідна інформація оприлюднена в 132 радіоефірах, близько 500 публікацій розміщено в комунальних і приватних ЗМІ, 5 матеріалів про мешканців міста Ромни, які зробили особистий внесок у розвиток міста, розміщено в газеті «Сумщина».
Заступник міського голови Жарий А.Г. інформував про стан виконання розпорядження міського голови від 18.05.2006 № 84 «Про прийняття мір по впорядкуванню міського полігону твердих побутових відходів». Повідомив, що вирішується питання виділення земельної ділянки в постійне користування площею 0,2 га для облаштування господарського двору на полігоні твердих побутових відходів. 

Надано доручення головному управлінню міського господарства , ТОВ «ПМК-ресурс» разом із спеціалістами райсанепідемстанції розробити та винести на затвердження виконкому у І кварталі 2012 року нові комплексні заходи по облаштуванню полігону. Передбачити реальне фінансування робіт. 

Про виконання делегованих повноважень, передбачених пп. 12 ч. б) ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Здійснення заходів щодо ведення в установленому порядку єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов проінформувала начальник відділу обліку і розподілу житла Беспальча Н.О. Зазначила, що 11.03.2011 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №238 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», відповідно до якої органи місцевого самоврядування протягом року зобов’язані подати до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства інформацію за спеціальною формою про громадян, що потребують поліпшення житлових умов. 

Відповідальною особою, яка опікується реалізацією цього заходу визначено начальника відділу обліку і розподілу житла Беспальчу Н.О., виконавцем заходу – головного спеціаліста цього відділу Оганесян П.М.
Для внесення громадян до реєстру, «черговики» мають надати доволі масштабну інформацію про себе, тому й виникла необхідність перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному (кооперативному) обліку у виконавчому комітеті.
У зв’язку з цим відділ обліку і розподілу житла через засоби масової інформації, в телефонному режимі, виходячи за місцем проживання заявників, повідомляє громадян, які перебувають на квартирному (кооперативному) обліку про необхідність проходження перереєстрації. 

На квартирному (кооперативному) обліку у виконавчому комітеті перебуває 2327 сімей та одиноких громадян. З’явилося на перереєстрацію – 490 (21%). Надали повний пакет документів, необхідних для перереєстрації – 217 (9,3%). На цих громадян виготовлені спеціальні форми. 

Керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, проінформували про основні проблеми, які було вирішено минулого тижня і актуальні проблеми на поточний тиждень. 


За інформацією загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa