Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Віктор Чернявський: «Реформи, започатковані главою держави, – шлях до політичної стабільності та економічного процвітання»
18.01.2012

Таке переконання у ході брифінгу висловив перший заступник голови облдержадміністрації

Він зазначив, що розширення повноважень місцевих громад, ініційоване Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ у ході останнього засідання Комітету економічних реформ, сприятиме стабільному розвитку регіонів.

«Президент вимагає справедливого розподілу ресурсів регіонального розвитку Державного бюджету, аби уникнути перекосів при фінансуванні місцевих програм та забезпечити сталий розвиток усіх територій», – наголосив Віктор Чернявський.

Першим кроком до суттєвого розширення повноважень територіальних громад посадовець назвав уведення в дію нових Бюджетного та Податкового кодексів, які надали регіонам більше самостійності. Так, вже в минулому році 100% плати за землю залишалося у місцевих бюджетах, а єдиний податок почав зараховуватися до бюджету розвитку і став вагомим джерелом наповнення місцевих скарбниць, а відтак – і реалізації соціальних програм.

Ще одним нововведенням у бюджетній політиці стало повернення місцевим бюджетам 50% понадпланових надходжень податку на прибуток підприємств, який раніше стовідсотково перераховувався до Держбюджету. Відтак Віктор Чернявський прогнозує за підсумками 2011 року повернення регіону близько 65 мільйонів гривень, які будуть використані на реалізацію місцевих соціальних програм, зокрема на реконструкцію обласного театру драми та музичної комедії імені М.Щепкіна.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, розширення повноважень територіальних громад позитивно позначиться на вдосконаленні адміністративних послуг, яких потребують люди. У першу чергу, це стосується спрощення процедури видачі дозвільних документів, що безумовно покращує інвестиційну привабливість Сумщини.

«У 2012 році більшість реформ здійснюватиметься в регіонах – тож наше завдання – оптимізувати діяльність місцевих владних структур, управлінь, служб, аби їх робота була максимально ефективною», – наголосив Віктор Чернявський.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa