Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На захисті інтересів громадян
25.01.2012

«При Адміністрації Президента України найближчим часом буде створено постійно діючу Координаційну Раду з захисту прав споживачів фінансових послуг»

Про це у ході обласної конференції громадськості повідомив голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України «Ваша надія», голова оргкомітету з проведення Першого всеукраїнського з’їзду споживачів фінансових послуг Федір ОЛЕКСЮК.

З його слів, до Координаційної Ради зможе звернутися будь-який громадянин, який потребує вирішення питань, пов’язаних з правовідносинами у банківській системі.

«Нині в Україні назріла потреба у створенні такого органу, аби посилити захист прав споживачів фінансових послуг та підвищити фінансову грамотність населення», – зазначив Федір Олексюк.

Так, з метою інформування громадян планується створити соціальну Інтернет-мережу, провести цикл семінарів у навчальних закладах та ініціювати трансляцію просвітніх радіо- й телепередач.

З його слів, 2-3 березня в Києві відбудеться Перший всеукраїнський з’їзд споживачів фінансових послуг, що закладе основу системних змін у фінансово-банківській сфері України.

Нині створено оргкомітет з підготовки та проведення з’їзду, до якого увійшли профільні спеціалісти, представники більш ніж 30 громадських об’єднань, влади, міжнародних організацій.

До участі затверджено по 5 делегатів з кожної області, у тому числі й Сумщини.

«З’їзд має згуртувати та активізувати громадськість навколо створення ефективної системи захисту прав споживачів фінансових послуг. Поглиблюючи діалог між учасниками фінансового ринку, ми сприяємо розробці нової якості державної політики у цій галузі», – зазначив голова оргкомітету.

За інформацією state-gov.sumy.ua

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa