Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбір учасників тренінгу «Проектний цикл» в рамках Програми Підтримки Малих Проектів (SPA) за підтримки Корпусу Миру США в України
31.01.2012

Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу «Проектний цикл», що відбудеться 02-03 березня 2012 року в місті Ромни.
Мета тренінгу – підвищити обізнаність громадських організацій про можливості залучення додаткових коштів на вирішення соціально-важливих питань громади. 

Організатори – громадська організація «Ділова Агенція Розвитку» та молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців м. Ромни» за підтримки Корпусу Миру США в України та Роменської міської ради.
Місце проведення: м. Ромни, бул. Шевченка, 2, Зал засідань. 

Дати проведення: 02-03 березня 2012 року.

Під час реалізації проекту, Корпус Миру запросить національно визнаних тренерів у галузі дизайну та управління проектами. За їх участі буде проведено цикл семінарів та тренінгів для громадських організацій та працівників виконавчого комітету в м. Ромни, на яких обговорюватимуться методи, за якими місцеві організації можуть планувати і здійснювати свої власні проекти.
Вимоги до учасників: учасники мають представляти зареєстровану громадську організацію, бути здатними оформити проектну заявку; учасники мають пояснити свою мотивацію щодо участі у проекті, а також взяти на себе відповідальність прийняти участь у 80 відсотків відведеного часу та фінальному семінарі. 

Умови участі у тренінгу: участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників необхідними матеріалами та брейк-кавою. Учасники самостійно сплачують вартість проїзду до місця проведення тренінгу та назад.

Як взяти участь: відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі. Подати заявку можна шляхом заповнення анкети.

Останній термін подачі анкет: 24 лютого 2012 року до 16.00 год.

Контакти організаторів: romny-invest@ukr.net 

Анкета потенційного учасника семінару «Проектний цикл» (скачати)
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa