Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
31.01.2012 в залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
01.02.2012

Про ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо розширення повноважень територіальних громад та недопущення збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги поінформувала начальник відділу з питань внутрішньої поітики Кревсун О.О. 


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.4 ч. б) ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення контролю за забезпеченням надійності та безпечності будинків і споруд незалежно від форм власності в районах, що зазнають впливу небезпечних природних і техногенних явищ та процесів поінформував заступник міського голови Жарий А.Г. 

Зазначив, що однією з складних проблем міста є проблема наявності техногенно-небезпечних зон у вигляді зсувів, оскільки вирішити її на міському рівні без допомоги держави неможливо. Комплексною програмою протизсувних заходів на 2002-2007 роки затвердженою сімнадцятою сесією Сумської обласної ради 21.12.2000 було передбачено фінансування протизсувних заходів по м. Ромни на загальну суму 2,66 млн. грн., в т.ч. на будівництво 24 квартирного житлового будинку для відселення сімей із зсувонебезпечних зон – 1,4 млн. грн. Але рішенням десятої сесії Сумської обласної ради двадцять четвертого скликання від 25.09.2003 в дане рішення були внесені зміни в частині фінансування заходів програми за рахунок видатків місцевих бюджетів. Оскільки таких коштів в місцевому бюджеті не знайшлось, програма залишилась не виконаною. 

ЗАТ «Суми-Надра» в 2004 році виконані інженерно-технічні роботи на місцях зсуву, встановлено маяки. Є звіт і відповідні рекомендації. На даний час документи потребують коригування, так як зсувні процеси постійно знаходяться в динаміці. 

Відділом містобудування та архітектури оползневі зони занесені в план детального плану центральної частини міста з метою недопущення будівництва в них, а також недопущенні приватизації земельних ділянок. Місто занесене в список міст області, які знаходяться в сейсмічно небезпечній зоні. Тому місту запропоновано виконати проектно-вишукувальні роботи з даного питання. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи у сфері житлово-комунального господарства та організації культурно-масових заходів у місті. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa