Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Апаратна нарада
08.02.2012

В залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К. Про стан виконання розпорядження міського голови від 30.08.2010 № 177 «Про невідкладні заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати» поінформував заступник міського голови Яковенко О.Ф. 

Здійснюється щотижневий моніторинг стану виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях м. Ромни. За даними моніторингу, станом на 01.01.2012 загальна заборгованість з виплати заробітної плати по м. Ромни становила 437,1 тис. грн., в т.ч. на ВАТ «Роменський завод АТС» - 193,7 тис. грн., у Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 – 243,4 тис. грн. Заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста відсутня. Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради інформація про заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах міста щомісячно направляється до Роменської міжрайонної прокуратури та державному інспектору праці. 

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.2 ч. б) ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: організація роботи, пов'язаної зі створенням і веденням містобудівного кадастру населених пунктів поінформував начальник відділу містобудування та архітектури Литвиненко Ю.А. 

Бюджетом міста на 2012 рік передбачено виділення 120 тис. грн. для виготовлення першої черги геоінформаційної системи міста, основною складовою якої є електронна зйомка території. Ця робота дозволить забезпечити ведення містобудівного кадастру в електронному вигляді з використанням програмного забезпечення. Ведеться накопичення інформаційних даних для ведення містобудівного кадастру (будівельні паспорти, містобудівні умови та обмеження, висновки на відведення земельних ділянок під будівництво). 

Про моніторинг виконання документів структурними підрозділами виконкому за січень 2012 року інформувала начальник загального відділу Березовецька Н.М.
За січень до виконавчого комітету надійшло 525 документів. Із них: звернень громадян – 121, розпорядчих документів влади вищого рівня – 44, листів та запитів – 360. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити.
Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи в місті. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa