Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Створюємо комфортні умови для бізнесу
08.02.2012

Підприємці Сумщини обирають спрощену систему оподаткування

«Розширення кола підприємців, котрі обрали «спрощенку», свідчить про сприятливі умови роботи бізнесу та, як наслідок, наявність додаткових джерел для наповнення бюджету», – переконаний виконуючий обов’язки першого заступника голови Державної податкової служби в Сумській області Олександр ТКАЧЕНКО.

За його словами, впровадження нової системи оподаткування – це крок влади назустріч дрібним та середнім підприємцям, які отримали можливість самостійно обирати категорію оподаткування для ведення власного бізнесу із відповідною ставкою податку від загальної виручки, зауважив податківець.

До того ж, термін подачі заяв для підприємців щодо переходу на спрощену систему оподаткування було подовжено до 31 січня цього року. Як наслідок бізнес активно відгукнувся на новації влади.

Найбільш популярною серед приватних підприємців Сумщини виявилася друга група спрощеної системи оподаткування, в якій працюватиме 14758 підприємців або майже 57% від загальної кількості зареєстрованих в області фізичних осіб, повідомив Олександр Ткаченко.

Підприємці другої групи спрощеної системи оподаткування надаватимуть послуги населенню, займатимуться виробництвом, продажем, залучаючи до праці не більше 10 найманих працівників. Їх обсяг доходу не може перевищувати 1 мільйон гривень.

У першій групі спрощеної системи зареєструвалися 7308 підприємців, які займатимуться роздрібним продажем товарів на ринках та побутовим обслуговуванням населення, заробляючи до 150 тисяч гривень щорічно.

Підприємці, які віднесені до третьої групи «спрощенців», матимуть обсяг доходу не більше 3 мільйонів гривень та надаватимуть до 20 робочих місць. На території Сумської області їх зареєструвалося 3928 осіб, поінформував Олександр Ткаченко.

Крім приватних підприємців на спрощеній системі оподаткування мають право перебувати і юридичні особи. Наразі зареєструвалося 2686 юридичних осіб, які обрали четверту групу спрощеної системи оподаткування, наголосив податківець.

 

За інформацією state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa