Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Указ Президента України від 06.04.2011 №386\2011
20.02.2012

Указом Президента України від 06.04.2011 №386\2011 функцію державного нагляду і контролю за дотриманням законодавства про працю покладено на Державну інспекцію України з питань праці та її територіальні органи. Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області утворено 04.01.2012. Процес формування підрозділів вищезазначеної установи наразі триває. 

Упродовж минулого року на території м. Ромни посадовими особами Територіальної державної інспекції праці проведено 51 перевірку додержання трудового законодавства, з яких 10 – за дорученням правоохоронних органів. У 45 роботодавців міста виявлено 183 порушення трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці – 97, щодо оформлення трудових договорів – 41, з питань робочого часу та часу відпочинку – 52.
 
За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 47 приписів, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.
До органів прокуратури спрямовано 14 перевірок, в тому числі 10 – для прийняття рішення згідно зі ст..97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності. 

Крім цього, за результатами перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території м. Ромни, складено та передано до суду 33 протоколи про адміністративні правопорушення, по яких судами винесено 25 рішень з накладанням штрафних санкцій на загальну суму 15,1 тис. грн.

Відповідно до повноважень державними інспекторами праці вживаються заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: упродовж минулого року внесено 10 таких подань.


Начальник територіальної державної
інспекції з питань праці у Сумській області С. Дворник

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa